App Store Google Play

Дніпровське комунальне підприємство оштрафували на 16620 грн

24.11.2016 10:00
Дніпровське комунальне підприємство оштрафували на 16620 грн

На Дніпропетровщині у Широківському районі оштрафовано комунальне підприємство "Надія" на 16620 грн. за зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку централізованого водопостачання. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу Дніпропетровського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Представники КП  «Надія» укладали зі споживачами договори на надання послуг із централізованого постачання питної води, які не відповідали вимогам нормативно-правових актів.

Наслідками цього могло бути зменшення прав споживача щодо отримання від підприємства компенсації у разі ненадання послуг, надання їх не в повному обсязі та зниження якості товару.

Також у рази мінімізувалися зобов’язання виконавця послуг щодо інформування споживача категорії населення про  адресу  та  номер  телефону диспетчерської,  аварійної  або   аварійно-диспетчерської   служби;  строків усунення аварій; відшкодування збитків, завданих майну та/або приміщенню споживача (членам його сім`ї); сплати споживачу штрафу в разі ненадання послуг або надання послуг неналежної якості тощо.

До того ж, підприємство розширило свої можливості шляхом визначення права відключати подачу води від центрального водопроводу споживачам, а саме: у разі несвоєчасної оплати за спожиту  питну воду, а також використання її не за призначенням (порушення правил поливу).

Рішенням адміністративної колегії територіального відділення дії КП «Надія» визнані порушення конкуренційного законодавства, та накладено штраф порушнику у розмірі 16620 грн. Відповідач визнав провину та припинив  незаконну діяльність.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...