App Store Google Play

Дніпровське комунальне підприємство оштрафували на 16620 грн

24.11.2016 10:00
Дніпровське комунальне підприємство оштрафували на 16620 грн

На Дніпропетровщині у Широківському районі оштрафовано комунальне підприємство "Надія" на 16620 грн. за зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку централізованого водопостачання. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу Дніпропетровського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Представники КП  «Надія» укладали зі споживачами договори на надання послуг із централізованого постачання питної води, які не відповідали вимогам нормативно-правових актів.

Наслідками цього могло бути зменшення прав споживача щодо отримання від підприємства компенсації у разі ненадання послуг, надання їх не в повному обсязі та зниження якості товару.

Також у рази мінімізувалися зобов’язання виконавця послуг щодо інформування споживача категорії населення про  адресу  та  номер  телефону диспетчерської,  аварійної  або   аварійно-диспетчерської   служби;  строків усунення аварій; відшкодування збитків, завданих майну та/або приміщенню споживача (членам його сім`ї); сплати споживачу штрафу в разі ненадання послуг або надання послуг неналежної якості тощо.

До того ж, підприємство розширило свої можливості шляхом визначення права відключати подачу води від центрального водопроводу споживачам, а саме: у разі несвоєчасної оплати за спожиту  питну воду, а також використання її не за призначенням (порушення правил поливу).

Рішенням адміністративної колегії територіального відділення дії КП «Надія» визнані порушення конкуренційного законодавства, та накладено штраф порушнику у розмірі 16620 грн. Відповідач визнав провину та припинив  незаконну діяльність.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...