App Store Google Play

Дніпропетровщина у малюнках експонуватиметься на виставці у Німеччині

24.11.2016 12:40
Дніпропетровщина у малюнках експонуватиметься на виставці у Німеччині

Цікава Дніпропетровщина – у малюнках. За допомого пензля, фарб та олівців її створюють діти області після спектаклів «Мандрівного театру». На творчий конкурс уже подали майже 500 робіт. Переможців визначать у середині грудня у Центрі міжнародного грантрайтінга при ОДА. Найкращі роботи представлять на виставці у Німеччині. Партнер конкурсу – Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ.

«Ми живемо у найкращій країні» – на таку тему розмірковує молодь Дніпропетровщини. Ідеї втілює на папері за допомогою олівця, фарби та пензля. Так діти області передають свої емоції після вистав «Мандрівного театру», який подорожує регіоном більше двох місяців. Організатори гастролей – Центр міжнародного грантрайтінга при ОДА та громадська організація «Український захист».

«Мандрівний театр» – один з проектів Центру міжнародного грантрайтінга при ОДА. Його фінансує німецька федеральна компанія GIZ. Цікаві вистави про історію Дніпропетровщини побачили вже близько 4,5 тисячі дітей. Своїми враженнями від спектаклів вони діляться в малюнках. Найкращі роботи відберуть на виставку в Німеччині», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Конкурс малюнків підсумує подорожі «Мандрівного театру». На сьогодні молодь регіону подала майже півтисячі робіт.

Оцінюватиме їх творче журі. У його складі – представники Центру грантрайтінга, ГО «Український захист» та організації-донора. Кажуть, звертатимуть увагу на креативність, індивідуальний стиль та художність задумки.

Імена переможців та призерів назвуть у середині грудня. Найкращі роботи експонуватимуться на виставці в Німеччині. На юних живописців чекають призи та подарунки.

«Мандрівний театр» – це вже шостий проект Центру грантрайтінга. Втілюють його у життя актори Дніпропетровського обласного академічного молодіжного театру. Глядачам – 11-16 років. За допомогою мистецтва діти дізнаються про історію, традиції та культуру Дніпропетровщини – від доби козаччини до наших днів.

Центр грантрайтінга при ОДА працює з осені 2015-го. Він розробляє і втілює проекти, під які залучає міжнародні кошти. Ключові сфери – енергоефективність, підтримка малого та середнього бізнесу, децентралізація. Окрема увага – проектам з підтримки учасників АТО та переселенців.

З цікавими ідеями можна звертатися до Центру міжнародного грантрайтінга за адресою: Дніпро, пр. О.Поля, 1, ОДА, тел.: (056) 742-70-73.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...