App Store Google Play

ДніпроОДА не дала залишитися без води близько мільйону людей

24.11.2016 17:40
ДніпроОДА не дала залишитися без води близько мільйону людей

Воді бути. На Дніпропетровщині попередили можливе відключення води у близько мільйона мешканців Дніпра та Кам’янського. Її могло не стати через великі борги Аульського водоводу перед «ДТЕК Дніпрообленерго». Конфлікт вирішили у Дніпропетровській ОДА. Домовленості закріпили меморандумом.

Близько 360 мільйонів гривень. Таку суму винен Аульський водовід підприємству «ДТЕК Дніпрообленерго». Борг за електроенергію накопичувався роками. Розрахуватися комунальне підприємство не могло через брак коштів. Вирішити ситуацію допомогли б 285 мільйонів гривень, які Аульському водоводу винні «Дніпроводоканал» Дніпра та «Міськводоканал» Кам’янська. Та вони гроші не повертали.

Складний ланцюжок з боргів тягнувся роками. Аульський водовід опинився на межі відключення. Це означало, що близько мільйона мешканців Дніпра та Кам’янського могли залишитися без води.

За вирішення проблеми взялася команда Дніпропетровської ОДА. ЇЇ очільник провів ряд зустрічей з усіма сторонами. Ситуацію врегулювали.

«Ми працюємо вже не перший рік. За цей час навчилися один-одного чути. Пам’ятаємо, як усі починали. Завжди шукали винного. Радію, що ми навчилися в нашій області шляхом переговорів та довгих переконань цього не робити. Тепер працюємо над питанням «що робити». Адже за все відповідальні не наші «попередники», а ми», - сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Підприємствам, що винні гроші, списують усі штрафні санкції та інфляційні нарахування. Борг повертатимуть частинами впродовж п’яти років. Такі домовленості скріпили меморандумом, який сьогодні підписав очільник регіону, облрада, керівництво «ДТЕК Дніпрообленерго» та голови міст-боржників.

«Пропоную з цього меморандуму започаткувати в області спадкоємність влади. Адже саме вона відповідає за свої дії і перед енергетиками, і перед мешканцями. Дякую усім сторонам цього меморандуму за розумний компроміс та конструктивну позицію. Зі свого боку команда Дніпропетровської ОДА докладе всіх зусиль, щоб він виконувався не шляхом тиску, а шляхом надходження необхідних ресурсів. Меморандум не має стати просто декларацією», - зазначив Валентин Резніченко.

Такий меморандум був вкрай необхідним, наголошує директор з дистрибуції та збуту електроенергії «ДТЕК Енерго» Ігор Маслов.

«Компанія вже не могла тягнути такий вантаж боргів. Сьогодні підписаний документ, який дозволяє з упевненістю дивитися в майбутнє. Важко передати, яка величезна робота передувала такій події. Дякую усім сторонам і особисто – губернатору. Без координуючої та об’єднуючої ролі Валентина Резніченка такого меморандуму не було б», - сказав він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...