App Store Google Play

Чому у Дніпрі зникають діти?

24.11.2016 15:00
Чому у Дніпрі зникають діти?

З початку року в Дніпрі зафіксовано 128 зниклих дітей. При цьому 111 з них було знайдено вже протягом доби. Про це розповіла в.о. начальника відділу кримінальної міліції у справах дітей ГУ МВС Дніпропетровська Тетяна Єфременкова на прес-конференції в медіа-центрі «Дніпро Пост», передає Дніпроград з місця подій.

«В будь-якому випадку, коли губиться дитина – це резонансний інцидент. За статистикою найбільше випадків зникнення дітей - це  підлітки від 10 до 16 років, які після сварки з батьками тікають з дому, думаючи, що так вони вирішать свої проблеми», - розповіла експерт.

За словами в.о. начальника відділу кримінальної міліції у справах дітей, на сьогодні найбільшою проблемою, яка ускладнює пошук дітей, становить необізнаність батьків в особистому житті підлітків.

«Деякі мами і тати не знають ні друзів, ні товаришів, ні вподобань своїх дітей. Це суттєво гальмує процес пошуку, адже найчастіше діти тікають з дому до своїх друзів-однолітків. Вкотре звертаюся до батьків: будьте пильні, розмовляйте зі своїми дітьми, цікавтеся, де вони проводять вільний час», - закликала Тетяна Єфременкова.

Крім того, у деяких випадках батьки гублять дітей в громадських  місцях або просто на вулиці.

«Тут не можна одразу звинувачувати батьків, адже всі ми розуміємо, що таке дитина і людський фактор. Адже часто буває так, що дитина загубилась на базарі, або в місці великого скупчення народу, просто задивилась або відволіклась на щось цікаве», - розповіла фахівець.

Також Тетяна Єфремова нагадала, що якщо батьки погано справляються зі своїми обов'язками, то складаються протоколи за статтею 184 - невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей.

«Якщо дитина губиться тричі протягом невеликого терміну, ми в праві поставити до відома відповідні служби, які можуть позбавити маму і тата батьківських прав», - зазначила керівник міського відділу кримінальної міліції у справах дітей.

Фахівець також розповіла, що на сьогодні у Дніпрі у розшуку знаходиться лише одна дитина – підлітка 17 років останній раз бачили у жовтні на автовокзалі, хлопець вже неодноразово тікав з дому.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...