App Store Google Play

Вперше за 60 років на житловому масиві «Чаплі» будуть системи водопостачання та водовідведення

23.11.2016 14:20
Вперше за 60 років на житловому масиві «Чаплі» будуть системи водопостачання та водовідведення

23 листопада очільник Дніпра Борис Філатов проінспектував будівництво систем водопостачання та водовідведення на житловому масиві «Чаплі» (Самарський район). На появу таких необхідних елементів комфортного життя мешканці житлового масиву чекали понад 60 років. Завершити спорудження колекторів та насосних станцій планують вже до кінця року. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міської ради.

«Ця проблема завжди була системною. Вперше за всю історію селища міська влада звернула вагу на ж/м «Чаплі». За підсумками будівельних робіт, близько 3 тис. мешканців навколишніх будинків і приватного сектора користуватимуться центральним водопостачанням та каналізацією», – сказав мер Дніпра.

Під час свого візиту на ж/м «Чаплі» Борис Філатов поспілкувався з місцевими мешканцями. Вони мали до міського очільника безліч запитань та пропозицій, адже раніше чаплівці жодного разу не бачили керівництво міста на своїх вулицях.

На вул. Ялиновій, що у ж/м «Чаплі», розташовано 16 двоповерхових багатоквартирних будинків. Систем водопостачання та водовідведення тут не було з часу заснування житлового масиву. Питну воду місцевим мешканцям комунальні служби міста привозять спецавтотранспортом 5 разів на тиждень. Через десятиліття обіцянок зрушити ситуацію з мертвої точки вдалося лише нинішньому очільникові міста Борису Філатову.

На початку листопада в «Чаплях» розпочали будівництво водопровідної мережі. Коли роботи закінчать, водою будуть забезпечені всі мешканці вул. Ялинової, а також прилеглих вул. Акацієвої, Тюльпанової, Нектарної та Любимівської. Крім того, на вул. Ялиновій триває будівництво каналізаційної системи. Після добудови вона збиратиме стічні води від житлової забудови 2-поверхових багатоквартирних будинків, а потім перекачуватиме стоки в каналізаційний колектор на вул. Кольській, що в ж/м «Придніпровськ». Для збору і транспортування стоків каналізацію укомплектують самопливним колектором, перекачувальною каналізаційною насосною станцією і напірним колектором.

Очільник Дніпра Борис Філатов зауважив: будівництво систем водопостачання та водовідведення на ж/м «Чаплі» перебуває під його особистим контролем. «Наразі я задоволений перебігом робіт та їхньою якістю. Вже в новому році приїду та перевірю, як закінчили об'єкт. Також проведу зустріч з мешканцями ж/м «Чаплі» щодо погодження технічних умов для індивідуальних підключень кожного двору і будинку до водних мереж», – додав мер.

Для вирішення проблем містян одного з віддалених районів Дніпра міський бюджет передбачив близько 18 млн грн. Виділення коштів стало можливим завдяки програмі мера Бориса Філатова «Місто без окраїн». Голова Самарського району Юрій Федько каже: для людей – це справді історична подія. За його словами, таке будівництво зменшує витрати чаплівців на воду та дозволяє встановити в їхніх квартирах лічильники. «Цю проблему обіцяли вирішити всі. Та серйозно за неї ніхто не брався. До сьогодні», – підкреслив Юрій Федько.

Нагадаємо, цьогоріч мешканцям п'яти вулиць ж/м «Чаплі» відремонтували вуличне освітлення. Тепер ходити тут увечері безпечно. Також прочищено дренажний канал відведення поверхневих вод у районі вул. Маршала Гречка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...