App Store Google Play

В Черкаському завершують реконструкцію корпусу школи, який не ремонтувався майже 40 років

23.11.2016 09:00
В Черкаському завершують реконструкцію корпусу школи, який не ремонтувався майже 40 років

Замість аварійного сирого приміщення – сучасні навчальні класи. В Черкаському Дніпропетровської області реконструюють старий корпус школи. Він вміщуватиме 240 дітей, тут будуть навчальні кабінети, класи для вивчення інформатики, кулінарії, хореографії, спортзал, медпункт. Нині роботи виконані на 90%, повністю їх завершать вже цьогоріч. 

«Цьогоріч капітально ремонтуємо 10 шкіл по всій області. Навчальні заклади реконструюємо в Кам’янському, Царичанці, Новомосковську. В Черкаському повністю відновлюємо старий корпус школи. За майже 40 років його жодного разу капітально не ремонтували. Нині роботи вже виконані на 90%, повністю завершимо їх до кінця року», - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У школі селища Черкаське – 3 корпуси. Два з них нові, один – збудований ще у 1978-му. За майже 40 років там зносилися всі комунікації, протекла покрівля, застаріли системи електропроводки та опалення. Через холодні батареї діти взимку дуже мерзли. Команда Валентина Резніченка вирішила провести в корпусі капітальний ремонт. В 2015 році розробили проект, влітку 2016-го – розпочалися роботи.

«Ми вже поміняли і запустили всі комунікації – каналізацію, водопостачання, електрику. Повністю замінили підлогу, покрівлю, вікна. Зараз доробляємо крило, де знаходиться актова зала, спортзал і комп'ютерний клас. Ведуться й фасадні роботи. Будівля буде набагато енергоефективніша, ніж раніше», - розповів представник компанії-підрядника Антон Чорнодуб.

Доки триває реконструкція, дітей перевели до нових корпусів. Щоб вмістити всіх учнів, заняття для понад 400 дітей проводять в дві зміни. Проте в школі зазначають: через незручності не засмучуються, бо про ремонт мріяли давно.

«В цьому корпусі навчатимуться діти з 1 по 4-й класи та 7-й клас. Тут буде кабінет патріотичного виховання, школа мистецтв, спортивна зала, хореографічний клас, кабінет інформатики, столярна та слюсарна майстерні, гуртки. Стару їдальню переробляємо в кулінарний клас», - поділилася директор Черкаської школи Ольга Шомахова.

Реконструкція школи вже на фініші, за місяць діти навчатимуться в сучасному та теплому корпусі. Загалом на Дніпропетровщині капітально ремонтують 10 шкіл. Ще в 23-х йдуть поточні роботи – ремонти дахів, утеплення фасадів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...