App Store Google Play

Чергова "зелена хвиля" еко-проектів накрила Дніпро

23.11.2016 12:40
Чергова "зелена хвиля" еко-проектів накрила Дніпро

Сьогодні, 23 листопада, на прес-конференції в медіа-центрі «Дніпро-Мост» підбивали підсумки масштабного еко-проекту у Дніпрі «Екосвіт: Місто-сад». Інформацію про захід надали: керівник «Екосвіт Живи ЗдорОво» Наталія Горбенко, екоактивіст Олена Потоцька, учитель біології СШ №39 Ольга Крамар та учениця ЗОШ №39 Аліна Романенко. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«Ми вже в дев’яте організовуємо проект. До нас приєдналися 96 волонтерів. Незважаючи на погоду, на заході було тепло і затишно. Громадські активісти грілися чаєм і кавою. Головне – висаджувати рослинки з любов’ю», - наголосила Наталія Горбенко.

Проект охопив шість локацій. На декількох із них дніпряни висаджували дерева: парк Глоби, територія 39 школи, - а інші зони на ж\м Північному очищали від сміття.

Загалом містяни висадили 45 дерев, серед них були клени та хвойні рослини.

«Хочу зауважити, що до нас долучалися містяни навіть під час заходу. Серед таких небайдужих людей були і батьки, які власним прикладом показували діткам, як потрібно ставитися до навколишнього середовища», - підкреслила Ольга Крамар.

Учні 39 школи, окрім фізичної допомоги, ще й морально підіймали дух учасників проекту. Діти писали і читали вірші-оди живій природі, співали пісні.

«Навесні плануємо організувати більш масштабний проект, тому просимо спонсорів, волонтерів, активістів долучатися до нашого еко-руху», - додала Олена Потоцька.

Аліна Романенко наостанок промовила: «Для нас це чудова практика і можливість показати, що молодь за гарне і зелене місто. Сподіваюся, це буде гарним прикладом для усіх жителів Дніпропетровщини».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...