App Store Google Play

Чергова "зелена хвиля" еко-проектів накрила Дніпро

23.11.2016 12:40
Чергова "зелена хвиля" еко-проектів накрила Дніпро

Сьогодні, 23 листопада, на прес-конференції в медіа-центрі «Дніпро-Мост» підбивали підсумки масштабного еко-проекту у Дніпрі «Екосвіт: Місто-сад». Інформацію про захід надали: керівник «Екосвіт Живи ЗдорОво» Наталія Горбенко, екоактивіст Олена Потоцька, учитель біології СШ №39 Ольга Крамар та учениця ЗОШ №39 Аліна Романенко. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«Ми вже в дев’яте організовуємо проект. До нас приєдналися 96 волонтерів. Незважаючи на погоду, на заході було тепло і затишно. Громадські активісти грілися чаєм і кавою. Головне – висаджувати рослинки з любов’ю», - наголосила Наталія Горбенко.

Проект охопив шість локацій. На декількох із них дніпряни висаджували дерева: парк Глоби, територія 39 школи, - а інші зони на ж\м Північному очищали від сміття.

Загалом містяни висадили 45 дерев, серед них були клени та хвойні рослини.

«Хочу зауважити, що до нас долучалися містяни навіть під час заходу. Серед таких небайдужих людей були і батьки, які власним прикладом показували діткам, як потрібно ставитися до навколишнього середовища», - підкреслила Ольга Крамар.

Учні 39 школи, окрім фізичної допомоги, ще й морально підіймали дух учасників проекту. Діти писали і читали вірші-оди живій природі, співали пісні.

«Навесні плануємо організувати більш масштабний проект, тому просимо спонсорів, волонтерів, активістів долучатися до нашого еко-руху», - додала Олена Потоцька.

Аліна Романенко наостанок промовила: «Для нас це чудова практика і можливість показати, що молодь за гарне і зелене місто. Сподіваюся, це буде гарним прикладом для усіх жителів Дніпропетровщини».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....