App Store Google Play

Б'є - не значить любить: на Дніпропетровщині оголосили акцію «16 днів проти насильства»

23.11.2016 17:20
Б'є - не значить любить: на Дніпропетровщині оголосили акцію «16 днів проти насильства»

Сьогодні, 23 листопада, у приміщенні Дніпровської міської ради анонсували акцію «16 днів проти домашнього насильства «Захисти себе». Інформацію про захід надала начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Башко. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

Традиційно з 25 листопада по 10 грудня на Дніпропетровщині відбудеться щорічна міжнародна акція «16 днів проти насильства».

«Розуміння проблеми насилля є одним із важливих кроків до її ліквідації. У багатьох випадках домашнє насилля приховується, тобто має латентний характер. Люди мають розуміти, що мовчанням складно зарадити у такій ситуації. А звернутися за допомогою до соціальних служб чи правоохоронців – не соромно», - зазначила Наталія Башко.

У 2011 році Україна підписала міжнародний документ Стамбульської Конвенції, який забезпечує захист від домашнього насильства. Проте на національному рівні так і не ратифікувала його. Нещодавно депутати ВРУ знову винесли законопроект на розгляд, але вирішили ще доопрацювати його.   

Експерт окреслила основні види домашнього насильства: фізичне, сексуальне, психологічне, економічне. За офіційними даними, в області щодня фіксується приблизно 29 таких випадків.

«Нам необхідно шукати і впроваджувати нові принципи боротьби із такими проблемами. Тому ці 16 днів проводитимемо форуми, тренінги, зустрічі, прямі лінії тощо. Після таких заходів усі пропозиції спрямуємо до профільного комітету Верховної Ради», - додала начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

На Дніпропетровщині частішають випадки насилля серед внутрішньо-переміщених осіб. Саме тому в області впроваджують проект «Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та гендерного насильства», а також відкрили унікальний притулок для жінок та їхніх дітей, які потерпають від домашнього насилля.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...