App Store Google Play

На Дніпропетровщині покажуть лялькові вистави для дорослих

22.11.2016 21:00
На Дніпропетровщині покажуть лялькові вистави для дорослих

Лялькові вистави для дорослих на Дніпропетровщині показуватимуть театри Харкова, Києва та Дніпра. 4 спектаклі можна буде переглянути під час першого в Україні фестивалю лялькових театрів. Відкриття 29 листопада о 19.00. Про це повідомили в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської ОДА, передає Дніпроград.

З 29 листопада по 2 грудня на Дніпропетровщину з’їдуться лялькарі зі всієї України. У регіоні пройде перший в Україні фестиваль лялькових театрів. Продемонструють вистави для дорослих.

«Лялькових театрів в Україні досить багато. Всі вони в основному дитячого репертуару. Ми ж хочемо показати в першу чергу спектаклі для дорослих», - наголосив головний режисер театру ляльок у Дніпрі Михайло Овсяніков.

Відкриє фестиваль 29 жовтня о 19.00 вистава харківського театру «Одруження» за В. Гоголем. Це історія про одруження, розрахунок, сватання та інші передвесільні перипетії. Все по дорослому. Приємні враження та роздуми про вічне гарантовані.

Переглянути під час фестивалю також можна «Вишневий сад» Чехова та виставу за мотивами роману сучасного автора Еріка-Емануеля Шмітта «Оскар та Рожева Пані».

Фестиваль проходитиме в академічному українському музично-драматичному театрі ім. Шевченка за адресою: м. Дніпро, вул. Воскресенська, 5. Телефон: 056-778-55-55.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...