App Store Google Play

На Дніпропетровщині покажуть лялькові вистави для дорослих

22.11.2016 21:00
На Дніпропетровщині покажуть лялькові вистави для дорослих

Лялькові вистави для дорослих на Дніпропетровщині показуватимуть театри Харкова, Києва та Дніпра. 4 спектаклі можна буде переглянути під час першого в Україні фестивалю лялькових театрів. Відкриття 29 листопада о 19.00. Про це повідомили в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської ОДА, передає Дніпроград.

З 29 листопада по 2 грудня на Дніпропетровщину з’їдуться лялькарі зі всієї України. У регіоні пройде перший в Україні фестиваль лялькових театрів. Продемонструють вистави для дорослих.

«Лялькових театрів в Україні досить багато. Всі вони в основному дитячого репертуару. Ми ж хочемо показати в першу чергу спектаклі для дорослих», - наголосив головний режисер театру ляльок у Дніпрі Михайло Овсяніков.

Відкриє фестиваль 29 жовтня о 19.00 вистава харківського театру «Одруження» за В. Гоголем. Це історія про одруження, розрахунок, сватання та інші передвесільні перипетії. Все по дорослому. Приємні враження та роздуми про вічне гарантовані.

Переглянути під час фестивалю також можна «Вишневий сад» Чехова та виставу за мотивами роману сучасного автора Еріка-Емануеля Шмітта «Оскар та Рожева Пані».

Фестиваль проходитиме в академічному українському музично-драматичному театрі ім. Шевченка за адресою: м. Дніпро, вул. Воскресенська, 5. Телефон: 056-778-55-55.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...