App Store Google Play

На Дніпропетровщині покажуть лялькові вистави для дорослих

22.11.2016 21:00
На Дніпропетровщині покажуть лялькові вистави для дорослих

Лялькові вистави для дорослих на Дніпропетровщині показуватимуть театри Харкова, Києва та Дніпра. 4 спектаклі можна буде переглянути під час першого в Україні фестивалю лялькових театрів. Відкриття 29 листопада о 19.00. Про це повідомили в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської ОДА, передає Дніпроград.

З 29 листопада по 2 грудня на Дніпропетровщину з’їдуться лялькарі зі всієї України. У регіоні пройде перший в Україні фестиваль лялькових театрів. Продемонструють вистави для дорослих.

«Лялькових театрів в Україні досить багато. Всі вони в основному дитячого репертуару. Ми ж хочемо показати в першу чергу спектаклі для дорослих», - наголосив головний режисер театру ляльок у Дніпрі Михайло Овсяніков.

Відкриє фестиваль 29 жовтня о 19.00 вистава харківського театру «Одруження» за В. Гоголем. Це історія про одруження, розрахунок, сватання та інші передвесільні перипетії. Все по дорослому. Приємні враження та роздуми про вічне гарантовані.

Переглянути під час фестивалю також можна «Вишневий сад» Чехова та виставу за мотивами роману сучасного автора Еріка-Емануеля Шмітта «Оскар та Рожева Пані».

Фестиваль проходитиме в академічному українському музично-драматичному театрі ім. Шевченка за адресою: м. Дніпро, вул. Воскресенська, 5. Телефон: 056-778-55-55.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...