App Store Google Play

У Дніпрі проведуть акцію підтримки для людей з обмеженими можливостями

21.11.2016 14:20
У Дніпрі проведуть акцію підтримки для людей з обмеженими можливостями

Сьогодні, 21 листопада, анонсували триетапну акцію для людей з обмеженими можливостями «НАРІВНІ» у Дніпрі. Деталі події повідомили: організатор заходу Юлія Стасенко та представники Дніпропетровської Молодіжної ліги Юлія Окулова, Олег Ткачов, Андрій Чубенко і Людмила Чубенко. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«Із минулого року нам відмовили у допомозі спонсори. Буквально з одного поста у Facebook відгукнулися маси небайдужих людей, волонтери. Завдяки усім їм - ми організували новорічне свято для людей з обмеженими можливостями», - повідомила Юлія Стасенко.

Великою проблемою сучасного Дніпра є соціалізація інвалідів. Це пов’язано з тим, що в місті мало громадських закладів, в яких передбачені усі моменти, аби такі люди фізично змогли потрапити до них. Насправді таких людей дуже багато, проте в них немає можливості вийти на вулицю, завітати до кафе чи кіно.

Тож 5 грудня з нагоди Міжнародного Дня інвалідів, такі люди вийдуть на головну площу міста і проведуть акцію, в якій запропонують містянам спробувати себе на місці людей з обмеженими можливостями. Дніпрянам дозволять проїхатися на інвалідних візках та потрапити у торгові центри на них.

20 грудня з 13.00 до 20.00 власники клубу «Бартоломео» дозволили скористуватися приміщенням для благодійного вечору. Творчі колективи, волонтери можуть долучатися до заходу, зв’язавшись з організаторами.

У січні 2017 року у планах волонтерів є створення Декларації-звернення до всіх керівників громадських закладів Дніпра, аби зробити їх відкритими для усіх людей.

«Наразі ми створюємо сайт, на якому буде карта доступності усіх місць Дніпра. Сподіваємося, що влада зверне на це увагу», - наголосила Людмила Чубенко.

Представники Дніпропетровської Молодіжної ліги зазначили, що їх представник Олександра Кутас на посаді радниці Бориса Філатова активно допомагає та підтримує інвалідів, сприяє їх комфортному перебуванню та соціалізації в місті.

«Нам не потрібно допомагати, нас треба просто підтримувати», - промовив наостанок Олег Ткачов.

Нагадаємо, нещодавно радниця Філатова закликала подякувати Конвенції про права людей з інвалідністю.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...