App Store Google Play

Мрія не старіє: у Дніпрі здійснюватимуть мрії бабусь і дідусів

21.11.2016 12:00
Мрія не старіє: у Дніпрі здійснюватимуть мрії бабусь і дідусів

У Дніпрі стартувала акція «Мрія не вмирає». Подробиці акції в медіа-центрі «Zabeba.li» розповів координатор проекту Олександр Каневський. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Мета проекту - здійснити мрії літніх людей, які в молоді роки не змогли це зробити з якихось причин. Організатори акції шукають чарівників-благодійників, які готові взяти на себе здійснення мрій бабусь та дідусів.

«Вже сьогодні ми маємо низку цікавих мрій, наприклад, одна жіночка мріє навчитися танцювати балет. Декілька бабусь побажали, аби їх навчили працювати з комп’ютером. А дехто усе життя мріяв мати репродукцію картини Ван Гога», - розповів Каневський.

Міжнародний волонтерський марафон «Мрія не старіє» триватиме півроку. За цей час чарівники планують виконати бажання літніх людей з 13 міст України. У нашому місті організатори планують здійснити мрію не менше п'ятдесяти бабусь і дідусів.

«Ми будемо виконувати всі бажання, навіть приземлені, типу придбати ту чи іншу книжку. Стати чарівниками можуть всі бажаючі», - зазначив організатор.

Проект розрахований на самотніх бабусь і дідусів, які не мають близьких, але якщо родичі малозабезпечені, люди похилого віку також можуть розраховувати на здійснення своїх бажань.

У планах організаторів проекту «Мрія не старіє» - соціалізація літніх людей. Дуже часто самотні бабусі чи дідусі сидять в чотирьох стінах і спілкуються тільки з домашніми улюбленцями. Тож, таким проектом волонтери намагаються вдихнути ковток свіжого повітря в життя літніх людей.

Аби взяти участь у акції зателефонуйте координатору Олександру Каневському 0631451286, або долучайтеся до спільноти у Facebook.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...