App Store Google Play

Мрія не старіє: у Дніпрі здійснюватимуть мрії бабусь і дідусів

21.11.2016 12:00
Мрія не старіє: у Дніпрі здійснюватимуть мрії бабусь і дідусів

У Дніпрі стартувала акція «Мрія не вмирає». Подробиці акції в медіа-центрі «Zabeba.li» розповів координатор проекту Олександр Каневський. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Мета проекту - здійснити мрії літніх людей, які в молоді роки не змогли це зробити з якихось причин. Організатори акції шукають чарівників-благодійників, які готові взяти на себе здійснення мрій бабусь та дідусів.

«Вже сьогодні ми маємо низку цікавих мрій, наприклад, одна жіночка мріє навчитися танцювати балет. Декілька бабусь побажали, аби їх навчили працювати з комп’ютером. А дехто усе життя мріяв мати репродукцію картини Ван Гога», - розповів Каневський.

Міжнародний волонтерський марафон «Мрія не старіє» триватиме півроку. За цей час чарівники планують виконати бажання літніх людей з 13 міст України. У нашому місті організатори планують здійснити мрію не менше п'ятдесяти бабусь і дідусів.

«Ми будемо виконувати всі бажання, навіть приземлені, типу придбати ту чи іншу книжку. Стати чарівниками можуть всі бажаючі», - зазначив організатор.

Проект розрахований на самотніх бабусь і дідусів, які не мають близьких, але якщо родичі малозабезпечені, люди похилого віку також можуть розраховувати на здійснення своїх бажань.

У планах організаторів проекту «Мрія не старіє» - соціалізація літніх людей. Дуже часто самотні бабусі чи дідусі сидять в чотирьох стінах і спілкуються тільки з домашніми улюбленцями. Тож, таким проектом волонтери намагаються вдихнути ковток свіжого повітря в життя літніх людей.

Аби взяти участь у акції зателефонуйте координатору Олександру Каневському 0631451286, або долучайтеся до спільноти у Facebook.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...