App Store Google Play

Формування бази доріг, призначення субсидій, відкриття фотовиставки: в ОДА звітували про підсумки тижня

21.11.2016 17:20
Формування бази доріг, призначення субсидій, відкриття фотовиставки: в ОДА звітували про підсумки тижня

Сьогодні, 21 листопада, заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Юрченко відзвітував перед громадськістю про тижневі результати роботи обласної адміністрації. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

За словами політика, минулого тижня місцевими бюджетами було профінансовано 296 млн грн на виплату працівникам бюджетної сфери, а загалом їх в області більше 208 тисяч співробітників.

За призначеннями субсидій звернулося 11700 сімей, з них 9400 отримали допомогу.

«Нагадаю, що тепер можна навіть не виходячи з дому звернутися на портал IGov, заповнити просту форму і отримати субсидію», - зазначив Володимир Юрченко.

Заступник голови Дніпропетровської ОДА підкреслив, що воєнний госпіталь став одинадцятим медичним закладом у Дніпрі, котрий отримав допомогу  із Франції: багатофункціональні ліжка та медичне обладнання.  

Конрактниками у цьому році стали 4182 жителів Дніпропетровщини. Окрім того, із державного бюджету Дніпропетровська ОДА отримала 12,8 млн грн на придбання помешкань для сімей померлих і тяжкопоранених воїнів АТО.

Також цього тижня задля зручного перевезення учнів до навчального закладу було передано автобус в село Степове Дніпровського району. Загалом областю закуплено 32 автобуси вартістю 42 млн грн. А в селищі Покровському завершується реконструкція 30-квартирного будинку.

«Закінчуємо формування бази доріг Дніпропетровщини. Наразі на кару Navizor.com нанесено 14 713 комунальних доріг, що становить 94% від загальної кількості. Ми все ще займаємося пошуком і залученням донорів за допомогою різних соціальних організацій і проектів. Також продовжуємо співпрацювати з німецькою організацією GIZ, за спонсування якої отримуємо кошти на Молодіжний театр та екскурсії для дітей ВПО», - підкреслив Володимир Юрченко.

Політик додав, що 17 листопада в Дніпрі до Дня Гідності та Свободи відкрилася фотовиставка та стартував соціальний проект «Школа волонтерів».

Володимир Юрченко окреслив основні плани на найближчий час: «В Мінорі плануємо запустити регіональний бізнес-форум «Україна – країна підприємців», та відкрити цими вихідними виставку фотографа-документаліста Олександра Клименко».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...