App Store Google Play

32 шкільні автобуси придбали цьогоріч на Дніпропетровщині

21.11.2016 20:00
32 шкільні автобуси придбали цьогоріч на Дніпропетровщині

70 автобусів направили до сільських шкіл протягом останніх двох років. 32 з них райони отримали цьогоріч. Нові авто направили у райони. Вони підвозитимуть на навчання близько тисячі дітей, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Новий транспорт отримали об’єднані територіальні громади та райони, у яких створені опорні школи», зазначив Резніченко.

Останні два автобуси відправилися сьогодні до Любимівки та Степового Дніпровського району. Вони підвозитимуть близько шести десятків учнів.

Школа у Степовому – найвіддаленіша у Дніпровському районі.

«Автобусу радіємо. Раніше дітей підвозили до школи старою маршруткою, яка часто ламалася. Місць на всіх не вистачало, тож доводилось робити дві ходки. Через це хлопчики та дівчатка рано прокидалися. Тепер десятикілометрова подорож з сусідньої Благовіщинки буде комфортною», – розповіла завуч Степової школи Любов Люфтік.

Придбані автобуси розраховані на 30 місць, мають додаткові рівні безпеки, обмеження у швидкості руху, звукову і світову сигналізацію, аварійні кнопки, спеціальні сидіння та зручні сходинки.

Загалом в області 356 шкільних автобусів. Їх послугами користуються понад 17 тисяч дітей.

70 шкільних автобусів придбала ДніпроОДА протягом останніх двох років. Це результат роботи команди Валентина Резніченка. Оновлення автопарку заплановане і на 2017-й.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...