App Store Google Play

Європейський інвестор розвиватиме сільське господарство на Дніпропетровщині

20.11.2016 14:00
Європейський інвестор розвиватиме сільське господарство на Дніпропетровщині

Словацький інвестор відкрив компанію у с. Башмачка, що на Дніпропетровщині, із вирощування гарбузового насіння. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Дніпропетровської облради.

ТОВ «Долина Агро СК» вирощуватиме та експортуватиме гарбузове насіння у країни Європейського Союзу. Зараз проект розрахований на 300 га гарбуза з перспективою розширення посівних площ наступного року до 1000 га. У створення підприємства вже інвестовано близько 1 млн Євро, а в 2017-2018 рр. заплановані інвестиції складають ще 1 млн Євро. На даний момент на підприємстві працюють 20 осіб, а найближчого року буде створене ще 30 робочих місць.

«Словаччина є давнім партнером України, і ми раді, що тісна співпраця між нашими державами приносить свої плоди. Переконаний, що інвестиції в Україну, у Дніпропетровщину та спільний вихід на ринки Європейського Союзу є реальною інтеграцією, до якої ми всі прагнемо», — сказав під час відкриття підприємства депутат парламенту Словацької республіки Мікулаш Крайкович.

Перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман підкреслив, що Дніпропетровська облдержадміністрація відкрита до роботи з інвесторами та готова максимально сприяти реалізації спільних проектів.

«Я радий, що нам вдається змінювати ситуацію на краще навіть в умовах війни. Ми орієнтуємось на створення сприятливого бізнес-середовища в області, і показником є зростання експортної виручки. Такі підприємства, як це, — сигнал для інших інвесторів, що навіть при невеликих для Європи вкладеннях та з правильною стратегією, на Дніпропетровщині можна успішно розвивати бізнес», — наголосив він.

Перший заступник голови Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник додав, що важливим є не лише створення нових робочих місць, але й інфраструктурний розвиток районів області.

«Коли європейський інвестор вкладає кошти в нашу економіку, створює робочі місця і при цьому розвиває інфраструктуру, будує дороги, це дає впевненість у тому, що Європу можна побудувати в Україні, і ми це бачимо уже зараз», — зауважив Олійник.

На ТОВ «Долина Агро СК» усі роботи реалізують українські спеціалісти, у компанії працюють місцеві мешканці, а всі матеріали та обладнання — українського виробництва.

«Усі будівельні матеріали та спеціалізоване обладнання – українського виробництва. Комбайни, приймальний бункер, миюча машина, сушильний стіл та різні типи конвеєрів були придбані на Каховському експериментальному механічному заводі. Усі працівники підприємства – місцеві мешканці», — додав директор ТОВ «Долина Агро СК» Ігор Герба.

Поява словацького інвестора стала можлива завдяки роботі компанії Investment Service Ukraine. Це підприємство тісно співпрацює з чеськими та словацькими компаніями і спеціалізується на залученні та супроводі іноземних інвестицій.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...