App Store Google Play

Станцію швидкої на Дніпропетровщині тимчасово розселили

19.11.2016 11:15
Станцію швидкої на Дніпропетровщині тимчасово розселили

Голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов прокоментував ситуацію щодо розселення співробітників КЗ «Нікопольська станція швидкої медичної допомоги» до інших медичних закладів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Дніпропетровської облради.

Розселення станції викликало обурення серед працівників закладу та громади Нікополя, адже таке резонансне рішення місцевою владою ніяк не пояснювалося, і працівники швидкої медичної допомоги та мешканці міста побоювалися, що станцію збираються просто закрити.

Тож, Гліб Пригунова спростував усі домисли та зазначив, що такі дії мають вимушене підгрунтя. Адже через неефективність використання газу та захмарних цін на нього у місті вирішили повністю відмовитися від системи централізованого опалення. Протягом року на центральне опалення мали перейти найбільші споживачі енергоносіїв – об`єкти соціально-культурної сфери та комунальної власності. 

"Ситуація з енергоносіями сьогодні катастрофічна. Місто правильно вчинило, перейшовши на автономне опалення. Це значно дешевше та вигідніше для споживачів", - заначив голова Дніпропетровської облради.

Але, за словами головного лікаря станції швидкої медичної допомоги Тетяни Мельник, станція медичної допомоги не змогла розпочати вчасно роботи з переходу на автономне опалення через довготривалу підготовку документації по землі для інвесторів. Документи й до сьогодні знаходяться в обробці.

"Ми вимушено пішли на тимчасовий крок з підселенням швидкої допомоги до інших медзакладів, аби забезпечити безперебійну роботу життєво необхідної для громади станції, а працівників –  теплом на період ремонтних робіт», — наголосив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...