App Store Google Play

У Дніпрі відбудуться збори усіх організацій, що допомагають учасникам АТО та їх родинам

18.11.2016 12:40
У Дніпрі відбудуться збори усіх організацій, що допомагають учасникам АТО та їх родинам

Сьогодні, 18 листопада на прес-конференції в медіа-центрі «Дніпро-Пост» оголосили загальні збори обласної асоціації воїнів АТО. Про деталі події Дніпрограду повідомили: голова Всеукраїнського союзу воїнів АТО Іван Начовний, заступник голови Всеукраїнського союзу воїнів АТО Андрій Макаров та юрист Олег Данич.

«Обласну асоціацію воїнів АТО було утворено навесні 2015 року. Наразі до організації входять 17 членів, а ще є 50 заявок від бажаючих долучитися до проекту. Ми запрошуємо на другі загальні збори усі громадські організації, які своєю діяльністю допомагають учасникам АТО та їх сім’ям. Звертаю увагу, що це стосується лише юридичних осіб», - повідомив Іван Начовний.

Захід відбудеться 26 листопада об 11.00 в приміщенні Дніпропетровської ОДА, та зареєструватися можна до 25 листопада.

На зборах будуть представлені звіти про роботу, а також позначені основні орієнтири на наступний рік. Організатори планують прийняти нових членів, презентувати сайт обласної асоціації та продовжувати залучати учасників скайп-конференцій.

«Основна ідея нашої зустрічі полягає у тому, що незалежно від того, де знаходиться асоціація, проблемами якого масштабу вона займається, вона має рівні права і можливості з усіма іншими організаціями», - наголосив Андрій Макаров.

Олег Данич підкреслив, що існує дві організаційно правові форми громадський об’єднань: громадська організація та громадська спілка.

«Наша асоціація є спілкою. Аби стати членом необхідно: подати заяву на участь, копію статуту чи установчого акту організації, копію документа що посвідчує особу підписанта», - додав юрист.

Нагадаємо, вчора ветерани АТО розповіли свої історії успіху в Дніпрі. Окрім того, 21 листопада 2016 року о 10:00 біля Дніпропетровської ОДА відбудеться Віче Патріотів нашої області, а у холі ДніпроОДА вже відкрилася виставка світлин.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...