App Store Google Play

У Дніпрі ветерани АТО розповіли свої історії успіху на мирній землі

18.11.2016 08:00
У Дніпрі ветерани АТО розповіли свої історії успіху на мирній землі

Учора, 17 листопада, в освітньому хабі «Spalah» відбувся форум «Захоплені життям. Історії успіху ветеранів АТО»  у рамках діяльності громадської організації «Центр зайнятості Вільних людей» за підтримки Програмної ініціативи «Громадські ініціативи нової України» Міжнародного фонду «Відродження». Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

Координатор проекту «Воїну – гідна праця» ГО «Центр зайнятості Вільних людей» Оксана Воропай та керівник Східноукраїнського представництва МФ «Відродження» привітали усіх учасників заходом успіху ветеранів АТО. Цей форум приурочено до Дня Гідності та Свободи, що відзначається щороку 21 листопада.

«Учасники АТО є кадровим резервом. Завдяки тому, що вони брали участь у воєнних подіях, їхня енергія та потенціал – безмежні. Нашим головним завданням є направити ці здібності у правильне русло: створення нових проектів, досягнення нових цілей, змінення країни на краще. В період адаптації важливо зайнятися чимось новим, спрямувати свої думки та сили на досягнення найпотаємніших мрій. Команда Резніченка Дніпропетровської ОДА готова співпрацювати з усіма бажаючими, нам потрібні активні люди з чіткими життєвими орієнтирами», - зазначив голова Всеукраїнської спілки воїнів АТО, радник голови Дніпропетровської ОДА.

На презентаціях-виступах кожен зміг поділитися досвідом, життєвими напрацюваннями та успіхом. Учасники розповіли про соціальні проекти, бізнес та чому війна поміняла людям світогляд.

Один із спікерів Владислав Кураленко добровольчого українського корпусу Правий Сектор розказав усім присутнім про особисту перемогу: «Я повернувся із АТО в березні 2015 року, після чого намагався соціалізуватися. Раніше був начальником відділу продаж, але коли повернувся – нікому не був потрібен. Процес адаптації був складним, але згодом дружина долучила мене до неймовірно цікавої справи – вишивання бісером. Тепер ми відкрили свою майстерню «Вишивка для доброї справи».

Досягнення інших запрошених спікерів також вражаючі: Богдан Чабан відкрив інтелектуальний бар IZBA-читальня; Олег Кремінський став співзасновником ІТ-компанії «Розум», орієнтованої на ринок США; Олена Михайлова, дружина ветерана АТО, розробила програму соціальної адаптації для учасників АТО; Іван Гальченко тепер поліцейський нового покоління; Володимир Костандов став виконавчим директором компанії в сфері комп’ютерних технологій.

Зона бойових дій і мирна Україна - це абсолютно два різні світи. Головне – спілкуватися та не відсторонюватися від людей.  Ветерани АТО один для одного є прикладом, а такі історії побратимів надихають на звершення.

Нагадаємо, 21 листопада 2016 року о 10:00 біля Дніпропетровської ОДА відбудеться Віче Патріотів нашої області, а у холі ДніпроОДА вже відкрилася виставка світлин.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...