App Store Google Play

У Дніпрі ветерани АТО розповіли свої історії успіху на мирній землі

18.11.2016 08:00
У Дніпрі ветерани АТО розповіли свої історії успіху на мирній землі

Учора, 17 листопада, в освітньому хабі «Spalah» відбувся форум «Захоплені життям. Історії успіху ветеранів АТО»  у рамках діяльності громадської організації «Центр зайнятості Вільних людей» за підтримки Програмної ініціативи «Громадські ініціативи нової України» Міжнародного фонду «Відродження». Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

Координатор проекту «Воїну – гідна праця» ГО «Центр зайнятості Вільних людей» Оксана Воропай та керівник Східноукраїнського представництва МФ «Відродження» привітали усіх учасників заходом успіху ветеранів АТО. Цей форум приурочено до Дня Гідності та Свободи, що відзначається щороку 21 листопада.

«Учасники АТО є кадровим резервом. Завдяки тому, що вони брали участь у воєнних подіях, їхня енергія та потенціал – безмежні. Нашим головним завданням є направити ці здібності у правильне русло: створення нових проектів, досягнення нових цілей, змінення країни на краще. В період адаптації важливо зайнятися чимось новим, спрямувати свої думки та сили на досягнення найпотаємніших мрій. Команда Резніченка Дніпропетровської ОДА готова співпрацювати з усіма бажаючими, нам потрібні активні люди з чіткими життєвими орієнтирами», - зазначив голова Всеукраїнської спілки воїнів АТО, радник голови Дніпропетровської ОДА.

На презентаціях-виступах кожен зміг поділитися досвідом, життєвими напрацюваннями та успіхом. Учасники розповіли про соціальні проекти, бізнес та чому війна поміняла людям світогляд.

Один із спікерів Владислав Кураленко добровольчого українського корпусу Правий Сектор розказав усім присутнім про особисту перемогу: «Я повернувся із АТО в березні 2015 року, після чого намагався соціалізуватися. Раніше був начальником відділу продаж, але коли повернувся – нікому не був потрібен. Процес адаптації був складним, але згодом дружина долучила мене до неймовірно цікавої справи – вишивання бісером. Тепер ми відкрили свою майстерню «Вишивка для доброї справи».

Досягнення інших запрошених спікерів також вражаючі: Богдан Чабан відкрив інтелектуальний бар IZBA-читальня; Олег Кремінський став співзасновником ІТ-компанії «Розум», орієнтованої на ринок США; Олена Михайлова, дружина ветерана АТО, розробила програму соціальної адаптації для учасників АТО; Іван Гальченко тепер поліцейський нового покоління; Володимир Костандов став виконавчим директором компанії в сфері комп’ютерних технологій.

Зона бойових дій і мирна Україна - це абсолютно два різні світи. Головне – спілкуватися та не відсторонюватися від людей.  Ветерани АТО один для одного є прикладом, а такі історії побратимів надихають на звершення.

Нагадаємо, 21 листопада 2016 року о 10:00 біля Дніпропетровської ОДА відбудеться Віче Патріотів нашої області, а у холі ДніпроОДА вже відкрилася виставка світлин.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...