App Store Google Play

Смутний період для "УКРОПу" незабаром скінчиться, - Санжара

18.11.2016 20:30
Смутний період для "УКРОПу" незабаром скінчиться, - Санжара

Сьогодні, 18 листопада, на конференції обласної організації "УКРОП" один з учасників зборів, керівник організаціїї "УКРОП" в Дніпрі Олександр Санжара зазначив, що організація патріотів має низку проблем, але знаючи їх джерело, обов'язково цих проблем позбудеться. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Олександр Санжара нагадав, як в грудні минулого року були підроблені документи і, неодноразово, - підпис Геннадія Корбана. Згодом це призвело до зміщення Геннадія Корбана з посади голови політради партії і обрання на його місце Дениса Борисенко.

"Сьогодні в нас велика підтримка, сильна і продуктивна партія, але при цьому на всеукраїнському рівні ми маємо проблеми. Це розпочалося в грудні 2015 року, на з'їзді партії були прийняті такі рішення, які зробили майбутнє нашої організації туманним. Була здійснена фальсифікація документів і підпису Геннадія Корбана. За результатми підроблених документів був змінений голова партії", - зазначив Санжара.

Він також наголосив, що саме з цього моменту почався внутрішній конфлікт організації - репресії однопартійців, які підтримували Корбана.

"Я сподіваюся, що тепер, знаючи і усвідомлюючі джерела наших проблем, ми повернемося до роботи в новому демократичному форматі. Ми маємо розуміти, що ми єдина команда, єдиний кулак. І сьогодні, на прес-конференції в політраду партії були висунуті ті, хто стоять у витоках формування "УКРОПу": Геннадій Корбан, Борис Філатов та Андрій Денисенко. Сподіваємося, що представники дніпровської команди будуть обрані в президіум політради та в керівні органи партії" - розповів Санжара.

Керівник організації "УКРОП" в Дніпрі впевнений, що смутний період для партії таким чином скінчиться, і фахівці надалі зможуть працювати на демократичних засадах, як робили це на початку створення партії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...