App Store Google Play

На будівництво соціального житла у Покровському виділили 25 млн грн

18.11.2016 14:20
На будівництво соціального житла у Покровському виділили 25 млн грн

У селищі Покровське завершують будівництво будинку під соціальне житло. Недобудову, яка пустувала та руйнувалася два десятиліття, розморозили минулоріч. Власна котельня, утеплений фасад, відремонтовані сучасні квартири – нині будинок готовий вже на 85%. Повністю завершити будівельні роботи планують до кінця року, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Цьогоріч на Дніпропетровщині на будівництво соціального житла виділили 25 млн. грн. обласних коштів. Працюємо у Васильківці Петропавлівці, Вербоватівці. Вже завершуємо роботи в Покровському. Власна енергоефективна котельня, утеплений фасад, 30 відремонтованих квартир, охайний двір з дитячим майданчиком. Замість аварійного довгобуду, який пустував 20 років, буде сучасна багатоповерхівка», - зазначив очільник області Валентин Резніченко.

У 1992 році в Покровському почали будівництво двох однакових 5-поверхівок. За три роки одну з них здали в експлуатацію, для другої ж звели лише коробку. Через нестачу коштів роботи зупинилися на 20 років. Розморозила довгобуд команда Валентина Резніченка восени 2015-го. Розробили проект та взялися за справу.

«Стан об’єкту був жахливий: багато років він пустував та руйнувався. Ми зміцнили конструкцію, демонтували всі перегородки і встановили нові. На даху збудували окреме приміщення під власну котельню та змонтували економні котли. Встановили енергоефективні вікна, утеплили фасад. В кожній квартирі виконали оздоблювальні роботи», - розповів директор компанії-підрядника Олександр Малов.

На сьогодні будинок готовий на 85%. Залишилося встановити плити та сантехніку у деяких квартирах, оздобити під’їзди. Будівельні роботи планують повністю закінчити у 2016-му.

Після завершення робіт будинок передадуть на баланс Покровської громади, яка й вирішить, хто стане господарями 30 нових квартир.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...