App Store Google Play

На будівництво соціального житла у Покровському виділили 25 млн грн

18.11.2016 14:20
На будівництво соціального житла у Покровському виділили 25 млн грн

У селищі Покровське завершують будівництво будинку під соціальне житло. Недобудову, яка пустувала та руйнувалася два десятиліття, розморозили минулоріч. Власна котельня, утеплений фасад, відремонтовані сучасні квартири – нині будинок готовий вже на 85%. Повністю завершити будівельні роботи планують до кінця року, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Цьогоріч на Дніпропетровщині на будівництво соціального житла виділили 25 млн. грн. обласних коштів. Працюємо у Васильківці Петропавлівці, Вербоватівці. Вже завершуємо роботи в Покровському. Власна енергоефективна котельня, утеплений фасад, 30 відремонтованих квартир, охайний двір з дитячим майданчиком. Замість аварійного довгобуду, який пустував 20 років, буде сучасна багатоповерхівка», - зазначив очільник області Валентин Резніченко.

У 1992 році в Покровському почали будівництво двох однакових 5-поверхівок. За три роки одну з них здали в експлуатацію, для другої ж звели лише коробку. Через нестачу коштів роботи зупинилися на 20 років. Розморозила довгобуд команда Валентина Резніченка восени 2015-го. Розробили проект та взялися за справу.

«Стан об’єкту був жахливий: багато років він пустував та руйнувався. Ми зміцнили конструкцію, демонтували всі перегородки і встановили нові. На даху збудували окреме приміщення під власну котельню та змонтували економні котли. Встановили енергоефективні вікна, утеплили фасад. В кожній квартирі виконали оздоблювальні роботи», - розповів директор компанії-підрядника Олександр Малов.

На сьогодні будинок готовий на 85%. Залишилося встановити плити та сантехніку у деяких квартирах, оздобити під’їзди. Будівельні роботи планують повністю закінчити у 2016-му.

Після завершення робіт будинок передадуть на баланс Покровської громади, яка й вирішить, хто стане господарями 30 нових квартир.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...