App Store Google Play

Мешканці Дніпропетровщини можуть безкоштовно побачити Словенію

18.11.2016 20:00
Мешканці Дніпропетровщини можуть безкоштовно побачити Словенію

Теплі пляжі Адріатичного моря, засніжені гори та відомі карстові ліси. Мешканців Дніпропетровщини запрошують побачити всю красу Словенії на власні очі. У Дніпрі протягом місяця працюватиме унікальна фотовиставка, присвячена 25-річчю незалежності європейської країни.

Словенія – одна з держав Центральної Європи. Вона по-райському мальовнича, хоч і доволі маленька. За день її можна об’їхати вздовж і впоперек, бо за площею дорівнює Волинській області. Побачити Словенію можна на власні очі, не виїжджаючи за межі України. Для цього достатньо завітати на унікальну фотовиставку «Відчуваю Словенію. Відчуваю 25». Вона відкрилася у Дніпрі.

Про країну на півдні Європи розповідатимуть 40 фотографій. Знімки відбирали на конкурсі, на який словенські фотографи подали близько 3 тис. своїх робіт.

У «вікні» в Словенію можна побачити гостинну країну з альпійськими хребтами, придунайськими рівнинами і адріатичним узбережжям. Словенці пишаються своєю державою, називаючи її шматочком раю.

Виставку для мешканців Дніпропетровщини організували Посольство Республіки Словенія в Україні та Почесне консульство Республіки Словенія в Харкові.

«Це наша розповідь українцям про Словенію. Наші країни не мають спільних кордонів, але ми дуже близькі, – упевнена Посол Республіки Словенія в Україні Наташа Прах. – І Словенія, і Україна народилися в 1991 році. Україна однією з перших підтримали молоду Словенію. І сьогодні, в момент серйозних випробувань для України, словенці залишаються її добрими друзями».

Експозиція вже побувала в Києві, Житомирі, Одесі та Харкові.

Виставка працюватиме у Дніпрі до 18 грудня на другому поверсі Центру торгівлі та відпочинку «Дафі» за адресою: бул. Зоряний, 1А, тел.: (056) 373-91-31. Вхід вільний.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...