App Store Google Play

Мешканці Дніпропетровщини можуть безкоштовно побачити Словенію

18.11.2016 20:00
Мешканці Дніпропетровщини можуть безкоштовно побачити Словенію

Теплі пляжі Адріатичного моря, засніжені гори та відомі карстові ліси. Мешканців Дніпропетровщини запрошують побачити всю красу Словенії на власні очі. У Дніпрі протягом місяця працюватиме унікальна фотовиставка, присвячена 25-річчю незалежності європейської країни.

Словенія – одна з держав Центральної Європи. Вона по-райському мальовнича, хоч і доволі маленька. За день її можна об’їхати вздовж і впоперек, бо за площею дорівнює Волинській області. Побачити Словенію можна на власні очі, не виїжджаючи за межі України. Для цього достатньо завітати на унікальну фотовиставку «Відчуваю Словенію. Відчуваю 25». Вона відкрилася у Дніпрі.

Про країну на півдні Європи розповідатимуть 40 фотографій. Знімки відбирали на конкурсі, на який словенські фотографи подали близько 3 тис. своїх робіт.

У «вікні» в Словенію можна побачити гостинну країну з альпійськими хребтами, придунайськими рівнинами і адріатичним узбережжям. Словенці пишаються своєю державою, називаючи її шматочком раю.

Виставку для мешканців Дніпропетровщини організували Посольство Республіки Словенія в Україні та Почесне консульство Республіки Словенія в Харкові.

«Це наша розповідь українцям про Словенію. Наші країни не мають спільних кордонів, але ми дуже близькі, – упевнена Посол Республіки Словенія в Україні Наташа Прах. – І Словенія, і Україна народилися в 1991 році. Україна однією з перших підтримали молоду Словенію. І сьогодні, в момент серйозних випробувань для України, словенці залишаються її добрими друзями».

Експозиція вже побувала в Києві, Житомирі, Одесі та Харкові.

Виставка працюватиме у Дніпрі до 18 грудня на другому поверсі Центру торгівлі та відпочинку «Дафі» за адресою: бул. Зоряний, 1А, тел.: (056) 373-91-31. Вхід вільний.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...