App Store Google Play

Мер Дніпра Борис Філатов – беззаперечний лідер симпатій мешканців міста, - дослідження

18.11.2016 11:00
Мер Дніпра Борис Філатов – беззаперечний лідер симпатій мешканців міста, - дослідження

Комітет виборців України Голова Комітету виборців України Станіслав Жолудєв оприлюднив результати соціологічного дослідження «Електоральна ситуація в місті Дніпро», яке демонструє динаміку політичних вподобань дніпрян через рік після місцевих виборів-2015. Про це Дніпрограду повідомив Станіслав Жолудєв.

Беззаперечне лідерство в рейтингу має мер Дніпра Борис Філатов, в той час як його конкуренти втрачають підтримку. Очільник Дніпра посилив свої позиції. Нині його підтримують 49% виборців.

Натомість в його суперника на виборчих перегонах минулого року Олександра Вілкула наразі є підтримка 30% опитаних містян. Рейтинг депутата міськради Загіда Краснова, який торік теж мав мерські амбіції, складає 13%.

Серед політичних партій у Дніпрі лідерство утримує «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» – 22,92%. Утім, за інформацією голови Комітету виборців України, за рік «УКРОП» дещо послабив свої позиції.

Станіслав Жолудєв не виключає, що це може бути пов’язане з дистанціюванням Бориса Філатова від партії. Дані дослідження свідчать, що частина прихильників «УКРОПу» перейшла до партії «Блок Петра Порошенка – «Солідарність». Нині ця політична сила посідає третю позицію в рейтингу і має 14,34% підтримки. Друге місце – в «Опозиційного блоку» (19,94%). За рік, що минув від виборів-2015, партія не змінила позицій через відсутність яскравого лідера, йдеться в дослідженні.

Нагадаємо, що вибори до органів місцевого самоврядування відбулися 25 жовтня 2015 року. Борис Філатов став мером Дніпра за результатами голосування в другому турі, який провели 15 листопада. Тоді його підтримали понад 184 тис. мешканців міста.

Дослідження проводилося 2-6 листопада 2016 р. Було опитано 1025 мешканців міста віком від 18 років за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка не перевищує 3%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...