App Store Google Play

Україна - перспектива для розвитку стартапів, - економічний фахівець

17.11.2016 09:20
Україна - перспектива для розвитку стартапів, - економічний фахівець

Сьогодні, 16 листопада, засновник інвестиційного фонду та відомий бізнесмен Дніпра Дмитро Томчук провів майстер клас «Finance for Business», під час якого розповів про інвестиційну галузь в Україні, особливості успішного розвитку підприємництва та створення вдалих стартапів. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Економічний оглядач і експерт в питаннях інвестування Дмитро Томчук вважає, що бізнесова та інвестиційна галузь сьогодні зазнає так званого провалля. Адже в безсиллі влади, відсутності управління і політичної волі,  колапсі економіки та нестабільності  люди бояться створювати проекти в Україні, і прагнуть влаштуватися за кордоном. В цьому, на його думку, й полягає проблема замкненого кола.

«Аби розвивати проекти та прямувати до кращого майбутнього у власній країні, великі генії їдуть за кордон. Хоча в Україні на сьогодні існує близько тисячі інвесторів, які чекають вас, з вашою ідеєю, які прагнуть і хочуть її реалізувати саме в Україні», - розповів фахівець. 

Дмитро Томчук зазначив, що порівняно з західними країнами, в нашій Державі реалізовано лище 1% з усіх можливих прогресивних проектів.

«Вся західна цивілізація, і фінансова в тому числі, і вся їх інвестдіяльність побудована на явищі незалежного, підкованого, думаючого інвестора і вкладника, яка самостійно приймає рішення. І вже зараз ми йдемо до єдиної мети -  щоб бізнес і стартапи в Україні стали такою ж реальністю, як в США чи Нідерландах, - вважає Томчук.

Фахівець наголошує, що не варто лякатися фінансової нестабільності в країні, їхати за кордон та шукати там комфортного життя, це можна зробити на території своєї Держави, адже настав час нового покоління та розбудови власної країни.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...