App Store Google Play

Учні Дніпровської школи класичного танцю вибороли Гран-прі на Міжнародному конкурсі «Салют, Карпати-Буковель-2016»

17.11.2016 17:40
Учні Дніпровської школи класичного танцю вибороли Гран-прі на Міжнародному конкурсі «Салют, Карпати-Буковель-2016»

Вихованці КЗ «Дніпровська дитяча школа класичного танцю» отримали Гран-прі у ХХІХ Міжнародному багатожанровому творчому фестивалі-конкурсі «Салют, Карпати-Буковель-2016», що проходив з 30 жовтня по 2 листопада. Про це під час прес-конференції 17 листопада повідомив заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко. 

У «Салют, Карпати-Буковоль-2016» брали участь 17 учнів Дніпровської школи класичного танцю. Вони вибороли на конкурсі 6 перших місць, 2 других та 1 третє, а також Гран-прі.

«Наші діти, вихованці Дніпровської школи класичного танцю, підкорили Україну своєю творчістю. Ми дуже пишаємось тим, що юні танцівники представляють Дніпро на такому рівні, а в майбутньому, сподіваюсь, стануть не тільки артистами Дніпровського театру опери та балету, а й виступатимуть на світових сценах», - зазначив Олександр Шикуленко.

 Директор Дніпровської дитячої школи класичного танцю Олена Дубровина розповіла, що заклад працює вже 21 рік і на сьогодні це єдина в регіоні школа класичного танцю, яка має статус комунального закладу.

«Ми приймаємо діточок з 6 років,  навчання – 10-річне. Програма у нас складна, рівня училища, діти займаються 6 разів на тиждень по 2-3 години. Завдяки цьому на конкурсі «Салют, Карпати-Буковель-2016» ми отримали високі оцінки міжнародного журі», - розповіла Олена Дубровина. 

Лауреати І премії фестивалю, учні школи Марія Давидова (9 років) та Микита Сомов (11 років) на міжнародному конкурсі виступали дуетом. 
«Звичайно, ми дуже хвилювались, тому що у дуетному танці потрібно відчувати не тільки себе, а ще й партнера, але, я вважаю, що виступили ми дуже гідно», - ділиться враженнями Марія Давидова. 

«Своїми танцями ми підкорили увесь зал у Буковелі. Наприклад, коли ми танцювали Сіртакі (популярний танець грецького походження) навіть Влад Яма, який був членом журі, знімав нас на телефон», - розповідає Микита Сомов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...