App Store Google Play

Дніпряни і надалі вимирають - статистика

17.11.2016 15:40
Дніпряни і надалі вимирають - статистика

У Облстаті порахували мешканців регіону і дійшли сумного висновку: за 9 місяців дніпрян поменшало на понад 16 тисяч. Більшість просто померли – 15881 людина, ще півтисячі виїхали з Дніпропетровщини до інших регіонів та країн. В обласному центрі з початку року виїхали 1366 осіб, натомість лише 988 обрали своїм місцем проживання Дніпро.

«В плюсах»  по міграції лише Вільногірськ (45 прибулих, 22 вибулих), Новомосковськ (58 та 49 відповідно), Першотравенськ (31 та 20), а також низка районів області. Щодо природного руху населення, то, традиційно, кількість померлих значно перевищує кількість народжених українців.

Лише у кількох населених пунктах кількість населення станом на 1 жовтня зросла порівняно з початком року:  Вільногірськ (+5 осіб), Нікополь (+42 людини),  Магдалинівський район (+42 людини),  Царичанський район (+13 осіб), а рекордсменом серед збільшення чисельності став П’ятихатський район – на 1 жовтня там на 54 людини більше, ніж було у січні.

На 1 жовтня, за оцінками фахівців, у Дніпропетровській області налічується три мільйона 238 тисяч 479 осіб. З початку року кількість жителів скоротилась на 16405.

Народилось з початку року 23296 малюків. Торік, нагадують у облстаті, немовлят за цей самий період було 25556. Зросла і кількість померлих – 15881 проти 15011 торішніх.

Щодо самого Дніпра, то на 1 жовтня, за оцінками Облстату, в місті мешкає 980 тис 997 осіб. На початок року дніпрян налічувалось 986 тис 258.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...