App Store Google Play

Вчителька у Дніпрі претензіями щодо одягу довела старшекласницю до лікарні

16.11.2016 10:00
Вчителька у Дніпрі претензіями щодо одягу довела старшекласницю до лікарні

У Дніпрі заступник директора ліцею вигнала школярку із занять через светр, достеменно знаючи, що в дитини тяжка вада серця. 10-класниця після пережитого стресу втратила свідомість просто на вулиці, її рятували перехожі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ТСН.

Це була кольорова субота – єдиний день на місяць, коли учням дозволено ходити не у формі, каже десятикласниця. Утім завуч почала публічно ображати дівчину і вигнала з уроку, бо їй не сподобався светр школярки.

"І мені довелося піти з уроку. Було дуже прикро, я розплакалася, у мене почала боліти голова, паморочитися. Я пам'ятаю, що мене жінка якась підхопила. Мені було погано, я знепритомніла", - пригадує Марія Крайняк.

У дівчини вроджена вада серця, і вчителі про це добре знають, бо через стан здоров'я її навіть звільнили від екзаменів.

"Її мені привела жінка. Маша ридала, у неї сині губи, нігті, вона почала кричати: я жити не хочу, вона мене зганьбила, вона мене при всьому класі принизила. І потім вона почала задихатися", - розповіла мати Олена Лужна.

Дівчину довелося госпіталізувати, півтора місяці школярка провела під наглядом лікарів. Тим часом завуч відбулася доганою. "Учнів під час уроку ми не маємо права виставляти за двері. І ми відповідаємо за життя і здоров'я дітей", - наголосила начальник відділу міського управління освіти Олена Яковенко.

І це не єдине порушення, що виявила комісія мерії. У юридичному ліцеї викладають російською мовою замість української, а гроші батьків розчиняються. 230 гривень за електронний журнал та ще 400 щомісяця батьки сплачують до фонду "Феміда" під загрозою закриття доступу до домашніх завдань. Із цих грошей 7 тисяч грн. щомісяця витрачається на харчування невідоміх осіб, а на понад 10 тисяч заправили якісь картриджі.

Після вимог звіту про витрачені кошти маму постраждалої дитини запросили до ліцею, де її зустріли троє незнайомців.

"Намагалися забрати в мене телефон. Потім сказав: я тебе попереджаю, забирай документи і разом зі своєю донькою щоб тут ніхто тебе не бачив", - розповіла Олена Лужна.

Одним із цих "порадників" виявився вчитель правознавства, а інший – головою наглядової ради ліцею. Журналістам у правлінні скандального фонду порадили писати офіційний запит, а матері дитини, котра платить гроші за навчання, - шукати адвоката. Натомісь жінка написала заяви до поліції. Вона сподівається, що бодай після втручання правоохоронців і розголосу в ЗМІ у юридичному ліцеї нарешті згадають про закон.

Нагадаємо, нещодавно у Дніпрі вчителька фізкультури побила учня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...