App Store Google Play

У Дніпропетровській облраді вирішили започаткувати премії та гранти для кращих студентів

16.11.2016 20:00
У Дніпропетровській облраді вирішили започаткувати премії та гранти для кращих студентів

Сьогодні, 16 листопада, за ініціативи голови Дніпропетровської облради Гліба Пригунова відбулася зустріч із лідерами студентського самоврядування вищих навчальних закладів з нагоди Міжнародного Дня студента. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

Голова постійної комісії Дніпропетровської облради з питань освіти науки сім’ї та молоді Віктор Січенко від себе та від імені Гліба Пригунова теплими словами привітав актив міської молоді напередодні студентського свята.

«Найближчим часом планується сесія облради, на якій багато питань вирішуватимемо на молодіжну тематику. Крім того ми виносимо зміни до програми «Молодь Дніпропетровщини», в якій започатковуємо премії та гранти для кращих студентів, молодих спеціалістів. Адже студентство складає значну частину населення і відіграє особливу роль у вирішенні важливих соціальних, економічних, політичних та моральних проблем країни», -  промовив Віктор Січенко.

Директор Дніпропетровського молодіжного театру Сергій Рябогуз наголосив, що досягти в житті висот можна лише завдяки наполегливості та плідній праці. Активізація духовно-творчого потенціалу студентської молоді залежить від багатьох факторів та соціальних інститутів виховання: сім’ї, вищого навчального закладу, засобів масової інформації. Саме студентські об’єднання надають студентам значні можливості реалізувати свій розумовий, духовний, комунікативний потенціал, отримати можливості для успішної соціалізації.

«Необхідно передавати молодіжну ініціативу владі, саме тоді ми зможемо прогресувати і реалізовувати повною мірою інтелектуальний потенціал Дніпропетровщини», - підкреслив він.

На зустрічі в облраді лідери студентського самоврядування ВНЗ продемонстрували свої проекти та попросили фінансової підтримки на організацію вільного простору та зустрічей із знаковими персонами країни. Усі пропозиції депутати обговорять найближчим часом та про рішення повідомлять громадськості.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...