App Store Google Play

"Справедливість" вимагає покарання корупціонерів, офшорників та злочинців при владі

16.11.2016 14:00
"Справедливість" вимагає покарання корупціонерів, офшорників та злочинців при владі

У Києві відбулася Всеукраїнська мирна акція Громадсько-політичного Руху «Справедливість», яка пройшла під гаслом: «Вимагаємо покарання корупціонерів, офшорників та злочинців при владі!». До неї долучилися активісти ГО «Антикорупційного руху» та загальнонаціонального проекту «Армії Гідності», ініційованого лідером Руху Валентином Наливайченком.

Валентин Наливайченко ще у 2015 році ініціював перше в Україні розслідування проти державних посадовців, які виводять з України бюджетні кошти через офшори. Він двічі звертався до Генпрокуратури із заявою про відкриття кримінальної справи проти власників офшорних компаній. Після 10 місяців бездіяльності правоохоронних органів лідер «Справедливості» звернувся до Печерського районного суду Києва. Суд визнав протиправною бездіяльність ГПУ та зобов’язав зареєструвати кримінальне провадження за статтею 209 ККУ «Легалізація доходів, одержаних злочинним шляхом».

Сьогоднішня мирна хода розпочалася від вулиці Хрещатик до Адміністрації Президента. Багаточисельна колона активістів, які приїхали зі всіх куточків України, вирушила до глави держави та чиновників вищих ешелонів влади аби нагадати, за які ідеали стояв Майдан та помирали люди.

Територія навколо президентської адміністрації зустріла українців огородженим парканом, колоною машин спецтехніки та посиленою охороною підрозділів МВС та Нацгвардії. Утім, це не завадило лідеру Руху разом із головами організацій пройти повз кордони та передати можновладцям 300 томів із заявами постраждалих громадян, які вважають себе потерпілими від офшорників у владі. Наливайченко подякував правоохоронцям за розуміння та службу саме народові України, а не тим, хто примостився у теплих кріслах АП.

Люди прийшли з українськими національними стягами та численними плакатами: “Справедливість переможе!”, “Вимагаємо покарання!”, “Геть нема життя громаді як корупція при владі!”, “Луценко, досить імітації. Берися за роботу!”, “Декларації “хороші” – вивели ж в офшори гроші”, “Винуватцям по офшорній справі – місце на підсудній лаві!”.

Виступаючи перед активістами, Валентин Наливайченко наголосив, що прийшовши до кабінетів на хвилі народного піднесення і довіри, влада розтоптала надії ошуканих нею людей на краще життя, не виконала своїх обіцянок і зобов’язань перед українським народом, насамперед перед учасниками Майдану Гідності та героями Небесної Сотні.

«Ми показали владі свою силу і згуртованість. Ми не зійдемо з нашого шляху. Люди зі всієї України – з нами! Час діяти! Досить брехати, досить красти!» ‒ заявив лідер Руху “Справедливість”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...