App Store Google Play

Гастролі «Мандрівного театру» - цікаві вистави про історію Дніпропетровщини побачили вже близько 4,5 тисячі дітей

16.11.2016 16:20
Гастролі «Мандрівного театру» - цікаві вистави про історію Дніпропетровщини побачили вже близько 4,5 тисячі дітей

Гастролі «Мандрівного театру» на фініші. Актори обласного молодіжного театру побували вже у 22 містах регіону. Там показали безкоштовні вистави про цікаву Дніпропетровщину. Їх переглянули близько 4,5 тисячі дітей, розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Мандрівний театр» – один з проектів Центру міжнародного грантрайтінгу при облдержадміністрації. Гроші на його реалізацію надало німецьке товариствоміжнародного співробітництва GIZ. Втілювати проект у життя допомагають актори обласного молодіжного театру, – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Проект орієнтований на дітей 11 - 16 років. За допомогою мистецтва вони дізнаються про історію, традиції та культуру Дніпропетровщини».

Нині актори обласного молодіжного театру завершили гастролі у Петриківці. Виставу побачили 150 вихованців місцевого профтехучилища. Серед них і 15-річна Ірина Кулієва.

«Разом із родиною переїхали до Петриківки з Азербайджану. Я закохалась у місцевих людей, мову та традиції. Сьогодні активно відповідала на питання акторів зі сцени, підспівувала, підтримувала їх оплесками. Побаченим задоволена», – поділилася дівчина.

Театральна трупа вже відвідала 22 міста. Незабаром актори рушать до Кам’янського та Межівського району, де покажуть фінальні вистави.

«З радістю виїжджаємо до дітей. Граємо з душею, зал підтримує, – розповів директор-розпорядник Дніпропетровського академічного обласного молодіжного театруАнатолій Перов. – До вистав підходимо творчо, у кожну привносимо щось нове. Орієнтуємось також на вік глядачів. Наприклад, молодших питаємо, що таке хліб. Дітей старшого віку розпитуємо, з чого варять борщ».

Загалом вистави про Дніпропетровщину побачать близько 5 тисяч дітей.

Планується, що вже наступного року дітей Дніпропетровщини, у тому числі й переселенців, будуть знайомити з історією області під час виїзних екскурсій, поділилася координатор проектів Центру грантрайтінга Катерина Мінакова. Наразі Центр визначається з організаціями-донорами, які нададуть на це фінансову допомогу.

Центр грантрайтінга при ОДА працює трохи більше року. Він розробляє і втілює проекти, під які залучає міжнародні кошти. Ключові сфери – енергоефективність, децентралізація, підтримка малого та середнього бізнесу. Окрема увага – проектам з підтримки учасників АТО та переселенців. «Мандрівний театр» – це вже шостий проект Центру. Він реалізується спільно з організацією «Український захист» у Дніпрі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...