App Store Google Play

Дмитро Дубілет увійшов до ТОП-100 новаторів Європи за версією Financial Time

16.11.2016 15:40
Дмитро Дубілет увійшов до ТОП-100 новаторів Європи за версією Financial Time

Всевітньовідома ділова газета Financial Time оприлюднила щорічний ТОП-100 новаторів Центральної та Східної Європи. Серед сотні кращих - радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Дубілет.

Більше 200 адмінпослуг мешканці Дніпропетровщини отримують не виходячи з дому. За домашнім комп’ютером замовляють субсидію, подають документи на оформлення паспорта, реєструють бізнес та багато іншого. Все завдяки системі iGov. Її запровадив на Дніпропетровщині Дмитро Дубілет. Сьогодні продовжує розширювати корисний сервіс по всій Україні.

iGov став справжнім проривом для нашої країни. Такий прорив визнали й у Європі. За версією всесвітньовідомої газети Financial Time радник голови ДніпроОДА Дмитро Дубілет серед 100 кращих новаторів Центральної та Східної Європи.

«Команда ДніпроОДА вітає Дмитра Дубілета. Він заслуговує на таке звання – один з кращих новаторів Європи. Дмитра не обмежують шаблони та рамки. Він з людей нового покоління, які хочу змінювати нашу країну, мають чіткий план дій та йдуть до своєї мети», - наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Сам Дмитро Дубілет зізнається, що нагорода для нього - не головне, важливо, щоб iGov запрацював по всій країні.

«Нагорода для мене не має особливого значення. Вона не моя, а всієї команди, яка працює над iGov. Та й проект ще не запрацював на повну потужність. Так, ми вже далеко просунулися з тим досвідом, який маємо на Дніпропетровщині, однак ще є над чим працювати. iGov хочемо запустити по всій країні», - зазначив радник голови ДніпроОДА Дмитро Дубілет.

Financial Time вже втретє формує щорічний рейтинг успішних людей та подій Центральної та Східної Європи. У цьому списку як прогресивні люди та організації, так й інноваційні ідеї та підходи, що змінюють Європу.

«Мета подібного проекту познайомити суспільство з найбільш видатними носіями змін у Європі і допомогти налагодити зв'язки між країнами», - йдеться в Financial Time.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...