App Store Google Play

Андрій Денисенко привітав телевізійників та радійників з професійним святом

16.11.2016 12:40
Андрій Денисенко привітав телевізійників та радійників з професійним святом

Народний депутат Андрій Денисенко привітав телевізійників та радійників з професійним святом. Відповідний текст розміщено на офіційній сторінці політика в соціальній мережі Фейсбук.

"Друзі! Прийміть мої вітання з професійним святом - Днем працівників телебачення, радіо та зв'язку!
Ви першими приносите в будинку наших земляків новини. І саме з цих новин українці починають і закінчують кожен свій день.
Сьогодні телебачення і радіо вийшло на якісно новий рівень свого розвитку. Це не просто канал комунікації. Це глобальна мережа, яка об'єднує країну та світ", - йдеться в повідомленні.

За словами народного обранця, він вдячний журналістам насамперед за оперативність та професіоналізм.

"Справа, якій ви присвячуєте себе - це динамічна робота для небайдужих людей, які можуть побачити у навколишньому світі нове і незвичайне, прагнучи показати людям його найцікавіші та найактуальніші моменти і яскраві грані", - пише Денисенко.

Політик відзначає, що медіа, і в першу чергу - електронні - забезпечують зворотний зв'язок між громадськістю та владою, що є важливим аспектом у творенні громадянського суспільства.

"Пам'ятайте, що разом з вами ми пишемо нашу спільну історію.  Тож бажаю вам оперативності та об'єктивності, цікавих новин та гарної аудиторії! Творчих здобутків та наснаги у щоденній праці!", - завершив народний депутат своє вітальне слово.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...