App Store Google Play

Активісти викрили чиновників, через яких не ремонтують дороги на Дніпропетровщині

16.11.2016 15:00
Активісти викрили чиновників, через яких не ремонтують дороги на Дніпропетровщині

Сьогодні, 16 листопада, на прес-конференції в медіацентрі «Дніпро-Мост» юрист ГО «Майдан-Січеслав-Дніпро» Вероніка Коміссар заявила, що причина поганого стану доріг в Дніпропетровській області відображена в деклараціях посадовців Служби автомобільних доріг. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«Протягом чотирьох місяців активісти нашої громадської організації розслідували цю справу. Неодноразово про результати досліджень ми повідомляли у ЗМІ. Однак після першої публічної заяви мені почали погрожувати від імені першого заступника Владислава Животченка, а згодом він заявив про готовність подати позов до суду, хоча досі цього не зробив», - розповіла Вероніка Коміссар.

Отримавши копії декларацій першого заступника Животченка та його заступника Івана Лебединського, активісти знайшли серйозні неточності. На запити до НАБУ, НАЗК, прокуратури області та фіскальної служби отримали відповіді тільки від прокуратури та податківців.

З’ясувалося, що пан Животченко до 31.052016 року входив до складу засновників ТОВ «Трас Сервіс» з розміром внеску до статутного фонду 9250 грн та ТОВ «Енергетик» - 4700 грн, які в декларації за 2014-2015 роки не відобразив. Наразі чиновник є єдиним засновником «Астра Інвест Компані» із внеском 1200 грн. Також він не зазначив доньчин магазин площею 397,7 кв м, а також квартиру дружини площею 125,7 кв.м та паркувальне місце площею 11,6 кв м. Лебединський,  у свою чергу, не зафіксував квартиру площею 65,8 м.кв.

Цього року через вище згаданих посадовців Служба автомобільних доріг не змогла провести тендер на ремонт доріг державного значення «Дніпро-Миколаїв». Верховна Рада України виділила на це 400 млн грн, але через те, що чиновники не змогли якісно виконати свої службові обов’язки, антимонопольний комітет відмінив усі результати цього тендеру та повернув кошти у бюджет. Чи виділять депутати гроші наступного року – велике питання.  

«Ми здійснили першочергові заходи. Люди, які напряму винні у занедбаності автошляхів області, мають понести відповідальність відповідно до чинного законодавства. Громадськість заявляє, що доведе цю справу до логічного завершення», - додала юрист.

Наразі Животченко та Лебединський самоусунулися від роботи, хоча юридично за ними закріпленні ці посади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...