App Store Google Play

Сьогодні у лікарні ім. Мечникова нервували навіть найміцніші, - Юрій Скребець

15.11.2016 17:40
Сьогодні у лікарні ім. Мечникова нервували навіть найміцніші, - Юрій Скребець

За добу до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І.Мечникова доставили шістьох бійців із зони АТО. Усі вони потрапили до команди головного лікаря Сергія Риженка, повідомляє Дніпроград.

«Один — на апараті штучної вентиляції легень. Вкрай важкий. П’ятеро з них отримали поранення в районі Шахти Бутівка під час мінометного обстрілу. Міна була так близько, що у багатьох позривало одежу, бронежелети… Зараз тривають операції», — зазначив Риженко.

Заступник головного лікаря з хірургічної допомоги, нейрохірург лікарні Мечникова Юрій Скребець наголосив, що у лікарів з величезним досвідом – 30 місяців війни і понад 2000 тяжкопоранених бійців – емоції пригнічуються. Сьогодні нервували навіть найміцніші.

«Вибухнуло так близько, що броня та шоломи розлетілись немов лушпиння. Гадаю, в лікарні Мечникова сьогодні найгарячіший день року. І тут нічого не зробиш: потрібно якось жити та ефективно працювати. Шестеро вкрай тяжких хлопців. Що могли – зробили військові лікарі. Але троє бійців просто з борта пішли в операційну. Робимо можливе й неможливе. Чомусь є віра – врятуємо всіх. Проклята війна. Все», - написав у соцмережі Юрій Скребець.

Наразі бригади судинних хірургів та нейрохірургів виконують їм втручання за життєвими показаннями. Всі вимагають лікування в реанімації.

Радник голови ДніпроОДА Тетяна Губа розповіла, що після розмови з головним хірургом АТО клінічного центру Західного регіону (Львівський госпіталь) Іваном Богданом, Андрій Сірко сказав їй: " В тих умовах, без КТ , вони роблять просто неможливе , все має бути добре, чекаємо".

Завдяки злагодженій роботі держслужбовців, військових, медиків, волонтерів наші Захисники мають шанс на одужання, але він все ще дуже малий.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...