App Store Google Play

Сьогодні у лікарні ім. Мечникова нервували навіть найміцніші, - Юрій Скребець

15.11.2016 17:40
Сьогодні у лікарні ім. Мечникова нервували навіть найміцніші, - Юрій Скребець

За добу до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І.Мечникова доставили шістьох бійців із зони АТО. Усі вони потрапили до команди головного лікаря Сергія Риженка, повідомляє Дніпроград.

«Один — на апараті штучної вентиляції легень. Вкрай важкий. П’ятеро з них отримали поранення в районі Шахти Бутівка під час мінометного обстрілу. Міна була так близько, що у багатьох позривало одежу, бронежелети… Зараз тривають операції», — зазначив Риженко.

Заступник головного лікаря з хірургічної допомоги, нейрохірург лікарні Мечникова Юрій Скребець наголосив, що у лікарів з величезним досвідом – 30 місяців війни і понад 2000 тяжкопоранених бійців – емоції пригнічуються. Сьогодні нервували навіть найміцніші.

«Вибухнуло так близько, що броня та шоломи розлетілись немов лушпиння. Гадаю, в лікарні Мечникова сьогодні найгарячіший день року. І тут нічого не зробиш: потрібно якось жити та ефективно працювати. Шестеро вкрай тяжких хлопців. Що могли – зробили військові лікарі. Але троє бійців просто з борта пішли в операційну. Робимо можливе й неможливе. Чомусь є віра – врятуємо всіх. Проклята війна. Все», - написав у соцмережі Юрій Скребець.

Наразі бригади судинних хірургів та нейрохірургів виконують їм втручання за життєвими показаннями. Всі вимагають лікування в реанімації.

Радник голови ДніпроОДА Тетяна Губа розповіла, що після розмови з головним хірургом АТО клінічного центру Західного регіону (Львівський госпіталь) Іваном Богданом, Андрій Сірко сказав їй: " В тих умовах, без КТ , вони роблять просто неможливе , все має бути добре, чекаємо".

Завдяки злагодженій роботі держслужбовців, військових, медиків, волонтерів наші Захисники мають шанс на одужання, але він все ще дуже малий.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...