App Store Google Play

СБУ та Державна фіскальна служба перевіряють тендер по заміні вікон і дверей в аеропорту Кривого Рогу

15.11.2016 10:40
СБУ та Державна фіскальна служба перевіряють тендер по заміні вікон і дверей в аеропорту Кривого Рогу

У Кривому Розі розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом протиправної діяльності посадових осіб донецької фірми «Нові вікна». Саме ця компанія планувала замінити старі вікна і двері на склопакети в будівлі Криворізького аеропорту майже за три з половиною мільйона гривень. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Первый городской".

Кілька місяців тому місцеві активісти звернулися в «Центр протидії корупції» з проханням оскаржити тендер по заміні вікон і дверей в міжнародному аеропорту Кривого Рогу.

Громадські працівники припускають, що умови конкурсу були прописані під конкретну фірму з сумнівними юридичними зв'язками. На їх думку це була компанія «Нові вікна», яка планувала замінити двері та вікна на склопакети в будівлі Криворізького аеропорту майже за три з половиною мільйона гривень.

Як стверджується, конкурентом підприємства виявилася тільки одна фірма - «Лідер-інжиніринг», якій всього 11 місяців з моменту створення. За розслідування цієї справи взялися СБУ та Державна фіскальна служба України.

Вже почалася досудова перевірка в кримінальному провадженні за фактом протиправної діяльності посадових осіб донецької фірми. Членів конкурсних комітетів Криворізької міськради, які проводили тендер, також притягнуть до відповідальності.

Як зазначається, «Криворізький міжнародний аеропорт» - це комунальне підприємство, яке підпорядковується міськраді. Тендери по заміні вікон за гроші з місцевого бюджету провели напередодні першого серпня, тобто до переходу на систему електронних торгів «ProZorro» за старою схемою закупівель.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...