App Store Google Play

Саакашвілі "бігав десь з камерами" замість того, щоб керувати регіоном, - Дубілет

15.11.2016 12:20
Саакашвілі "бігав десь з камерами" замість того, щоб керувати регіоном, - Дубілет

Політичний стиль правління екс-голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі прокоментував директор ІТ-департаменту ПриватБанку Дмитро Дубілет на своїй сторінці у Facebook, про що передає Дніпроград.

«Коли Саакашвілі зробили керівником ОДА, я реально радів. Я пережив ще більшу радість, коли мені довелося перетнутися з ним особисто, розповісти про iGov і отримати від нього добро на впровадження в Одеській області», - написав Дубілет про перші враження від Саакашвілі.

Директор ІТ-департаменту наголосив, що у Міхеіла Саакашвілі, на відміну від Валентина Резніченка та Юрія Голіка в нашій області, була реально вся вертикаль влади. Одеська область могла легко перегнати Дніпро.

Дніпровський експерт помітив, що в команді Саакашвілі зустрічалися реально розумні мотивовані люди. Але всі ці люди - і зі старої команди, і з новою - бігали по коридорах ОДА без будь-якої координації або навіть елементарних азів менеджменту.

«Всі члени команди Міхеіла буквально з порога мені говорили, щоб я забув в плані iGov про підтримку Саакашвілі. «Ти ж розумієш, Міші не до того, він десь бігає з камерами». Пам'ятаю, як мене вразило, що "Міша як завжди десь з камерами" говорили абсолютно всі, включаючи його заступників і найближчих соратників, як про щось само собою зрозуміле. Втім, на питання "Хто ж тоді керує адміністрацією?" відповіді теж не було, так як ОДА з самого початку розділилася на кілька ворогуючих таборів», - підкреслив Дмитро Дубілет.

У підсумку в Одеській області впроваджено 17 послуг із соціального захисту - оформлення субсидій, допомоги на дитину тощо.

«Ми дали урочисту прес-конференцію з приводу запуску цих послуг в одеському центрі надання послуг і ... буквально через тиждень з боку чиновників одеської області почався саботаж. Коли ж ми спробували залучити на допомогу сили ОДА, щоб подолати цей опір, виявилося, що після прес-конференції всім було вже не до того. В тому числі, звісно ж, і «Міші, який бігає десь з камерами», - обурюється директор ІТ-департаменту ПриватБанку.

Таким чином, усі запущені в Одеській області послуги iGov були закриті. Наразі команда iGov чекає нового губернатора Одеської області, аби зробити ще одну спробу перевести послуги області в Інтернет.

Нагадаємо, Саакашвілі "забув", хто відправив його у Чернігів агітувати за Березенка і заплутався в гвинтокрилах Філатова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...