App Store Google Play

Нові курси для бійців АТО та підготовка до різдвяного балу: ДніпроОДА відзвітувала про досягнення тижня

15.11.2016 08:30
Нові курси для бійців АТО та підготовка до різдвяного балу: ДніпроОДА відзвітувала про досягнення тижня

Більше тисячі бійців оздоровилися в санаторіях країни, ще більше 700 пройшли курс в Реабілітаційному центрі регіону. Повертають до мирного життя демобілізованих на Дніпропетровщині й новими професіями. Більше 300 військових вже закінчили різноманітні курси, організовані ДніпроОДА. Про підтримку бійців АТО на Дніпропетровщині на щотижневому публічному звіті обласної влади розповіла радник голови ОДА Ольга Горб.

190 демобілізованих бійців АТО вже закінчили курси англійської, ще 70 продовжують навчання. 156 бійців АТО пройшли курс з програмування. 66 ще продовжують освоювати комп’ютерну мову. Восьмеро з них почали навчання минулого тижня. Освоюють 1С – найпопулярнішу бухгалтерську мову програмування.

«Військові, що хочуть записатися на курси, можуть записуватися в Центрі допомоги бійцям АТО при ДніпроОДА. Ми підтримуємо таку ініціативу хлопців. Нові групи будемо набирати, доки в цьому буде потреба», - наголосила радник голови ОДА Ольга Горб.

Повертають до мирного життя демобілізованих також танцями та конкурсами. Вже не перший тиждень триває підготовка до першого в Україні різдвяного балу «Мужність та грація

«Мужність та грація» для бійців АТО та волонтерів. На нього вже зареєструвалися більше 100 людей. Вже пройшли перші репетиції. Поринути в атмосферу XIX століття бійці та волонтери 24 грудня.

На вихідних у місті Кролевець Сумської області пройшов черговий гастрольний концерт учасників фестивалю «Пісні, народжені в АТО». 12 виконавців співали вже улюблені фронтові пісні. Це вже 6 виступ.

«У травні команда Валентина Резніченка організувала в Дніпрі перший в Україні фестиваль «Пісні, народжені в АТО». Його учасники записали перший в країні диск атошних пісень. Його презентували великим концертом в Києві. Після цього лауреатів фестивалю почали запрошувати на гастролі по Україні. Це вже 6 концерт. Гастролі тривають», - зазначила Ольга Горб.

Поділилася радник голови ОДА й планами на новий тиждень. У ДніпроОДА відкриється виставка учасника АТО, військового фотографа Юрія Величка «Обличчя війни». 40 фотографій про правду війни, надію та любов до Батьківщини експонуватимуть у ДніпроОДА протягом 3 тижнів.

Відбудеться цього тижня форум атошників «Захоплені життям. Історія успіху ветеранів АТО». Бійці поділяться своїми історіями успіху, надихатимуть побратимів.

У коворкінг-центрі «Numo» стартує школа волонтерів. Лекції, тренінги та ділові ігри проходитимуть протягом 3 днів. Долучаться до проекту студенти, активісти громадських організацій та волонтери різного віку.

Теги: ОДА, звіт

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...