App Store Google Play

Нова група демобілізованих розпочала заняття на безкоштовних ІТ-курсах

15.11.2016 09:20
Нова група демобілізованих розпочала заняття на безкоштовних ІТ-курсах

Чергова група демобілізованих бійців АТО розпочала навчання на безкоштовних курсах програмування. Вперше для хлопців проводять заняття з вивчення 1С - найпоширенішої в бухгалтерії мови програмування. 180 бійців АТО вже завершили ІТ-курси, які організував Центр допомоги учасникам АТО при Дніпропетровській ОДА. Понад півсотні хлопців зараз навчаються. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Щоб допомогти демобілізованим адаптуватися в мирному житті та опанувати нові знання, ми організували курси водіння, англійської та програмування. Дуже популярний серед бійців напрямок - ІТ-курси. Навчання вже пройшли 180 військових, понад 50 – зараз навчаються. Ще 40 хлопців записалися на курси. Щоб всі бажаючі могли опанувати ази програмування, окрім приватних шкіл ми залучили до співпраці державні навчальні заклади. Нині групи формують в Національному гірничому університеті», - зазначив очільник області Валентин Резніченко.

Нова група бійців вивчає мову програмування 1С в комп’ютерній академії «Шаг». Курси розраховані на 10 занять по 3 години кожне. Цього часу буде достатньо, аби навіть новачки змогли опанувати ази цієї мови програмування та надалі продовжувати самостійно вдосконалювати навички.

«Ця мова програмування досить затребувана. Зараз 9 з 10 підприємств працюють на 1С. Вона використовується для бухгалтерського, податкового обліку, обліку доходів і витрат на підприємствах. Курс базовий, розрахований на початковий рівень знань», - розповів викладач курсів Богдан Пілюкін.

Серед восьми учнів групи з 1С програмування – демобілізований боєць 36-ї бригади В’ячеслав Антіпов. Після завершення курсів прагне працювати системним адміністратором. Впевнений: отримані знання знадобляться, адже ніколи раніше не вивчав програмування.

«До війни я працював на виробництві взуття закрійником, зовсім трохи пробував себе в системному адміністрування. Цим хотів би займатися й надалі. Зараз програмування користується попитом, до того ж така робота близька мені за духом», - поділився хлопець.

Набір на курси триває. Записатися можна в Центрі допомоги бійцям АТО при Дніпропетровській облдержадміністрації. Його адреса: м. Дніпро, пр. Поля,1. Телефон: (056) 742-86-62.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...