App Store Google Play

На Дніпропетровщині стартує школа волонтерів: як стати її учасником

15.11.2016 21:00
На Дніпропетровщині стартує школа волонтерів: як стати її учасником

Лекції, тренінги та ділові ігри – на Дніпропетровщині в коворкінг-центрі NUMO відкриває двері школа волонтерів. Як допомагати іншим, дізнаватимуться студенти, активісти громадських організацій та волонтери. Протягом трьох днів учасникам розказуватимуть про історію виникнення волонтерського руху, правові аспекти волонтерства, як вирішувати конфліктні ситуації і яким повинен бути волонтер. Втілює проект громадська організація «ПОРУЧ» у партнерстві з німецькою федеральною компанією GIZ та ДніпроОДА.

Військові події на Сході України мотивували Дніпропетровщину стати іншою. Люди жваво зреагували на зміни в суспільстві. У регіоні розгорнувся потужний волонтерський рух.

«Дніпропетровська область за останні два роки змінилася. Мешканці області простягнули руку допомоги армії, пораненим, вимушеним переселенцям. Але волонтерство виходить за межі військових дій. Люди завжди творили добрі справи і допомагали пенсіонерам, дітям, тваринам. Таких сьогодні в області понад 1000 жителів. ДніпроОДА включилася в проект «Школа волонтерів». Тут ми познайомимося з новими людьми і спільно реалізуємо ще чимало цікавих задумок», – зазначила радник голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

У школі волонтерів вчитимуть, як з розумом витрачати свої сили і час на користь суспільства. Вона відчинить двері у коворкінг-центрі NUMO на пр. Яворницького, 17 і працюватиме 17-19 листопада. Групи будуть змішані: за парти сядуть активні громадяни, студенти і представники громадських організацій.

«Соціальний проект покликаний покращити знання та практичні навички волонтерів. Також прагнемо заохотити молодих переселенців до активної участі в житті громади. Навчальна програма розрахована на нове покоління, яке готове розвивати волонтерство», – розказала менеджер проекту, експерт громадської організації «Поруч» Олена Лісічкіна-Мельник.

Нові знання учасники школи отримуватимуть під час лекцій, тренінгів, дискусій, вікторин, квестів та ділових ігор. За три дні вони дізнаються про історію виникнення волонтерського руху та юридичні аспекти волонтерства. Учасникам розкажуть, як вирішувати конфліктні ситуації, якими психологічними якостями повинен володіти волонтер, як працювати в команді та ефективно взаємодіяти з владою під час реалізації соціальних проектів.

Після навчання всі отримають сертифікати та методичну літературу. Стратегічна мета – створити мережу активістів у Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій, Луганській та Донецькій областях.

Стати учасником школи волонтерів може кожен охочий. Реєстрація – за посиланням.Більше детальної інформації – на сайті або за телефоном (067) 579-42-26 чи електронною адресою [email protected].

Проект «Школа волонтерів» реалізує Всеукраїнська громадська організація «Поруч» за ініціативи Німецького товариства з міжнародного співробітництва GIZ. Він втілюються в областях, де мешкає найбільше переселенців.

На Дніпропетровщині проект підтримують ДніпроОДА та Рада молодих вчених Дніпропетровської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...