App Store Google Play

На Дніпропетровщині до освітянського закладу надійшло зайвих півмільйона гривень

15.11.2016 09:40
На Дніпропетровщині до освітянського закладу надійшло зайвих півмільйона гривень

Фахівці Східного офісу Держаудитслужби виявили порушення, що призвели до втрат на суму майже 492 тис. грн, під час планової ревізії у Міжрегіональному центрі професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців. Про це передає Дніпроград із посиланням на прес-службу відомства.

Так, бухгалтерська служба Міжрегіонального центру з порушенням виплатила працівникам зарплату, премії, надбавки, доплати, відпускні, що разом із нарахуваннями становило майже 234 тис. грн.

Через непроведення претензійно-позовної роботи із примусового стягнення з боржників заборгованості Міжрегіональний центр зазнав збитків майже на 81 тис. грн.

Крім того, заклад освіти недоотримав власних надходжень від платного навчання, оренди приміщень, проживання сторонніх осіб у гуртожитку загалом на 60 тис. грн.

Посадові особи закладу безпідставно витратили із загального фонду 43 тис. грн на оплату комунальних послуг, спожитих під час надання платних послуг, та 41 тис. грн зі спеціального фонду – на витрати фізичних та юридичних осіб за спожиті комунальні послуги.

Також виявлено нестачу та понаднормове списання продуктів харчування.

За недотримання законодавства сім посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, а до Міжрегіонального центру застосовано такий захід впливу, як зупинення операцій із бюджетними коштами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...