App Store Google Play

Головні причини страшних ДТП у Дніпрі: перевищення швидкості і стан алкогольного сп'яніння за кермом

15.11.2016 13:00
Головні причини страшних ДТП у Дніпрі: перевищення швидкості і стан алкогольного сп'яніння за кермом

Учора на Дніпропетровщині стартував Тиждень безпеки дорожнього руху, який триватиме до 20 листопада. Про це Дніпрограду повідомили на прес-конференції в медіа-центрі «Дніпро-Мост» спікери: начальник Укртрасбезпеки Олексій Степаненко, завідувач кабінетом медичних оглядів на стан сп'янінь з функціями ПДО Ольга Вовк, регіональний представник ДП «Український медичний цент безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» МОЗ України в Дніпропетровській області Тамара Малиновська та інженер з безпеки дорожнього руху Людмила Бойко.

Головною метою проведення Тижня безпеки дорожнього руху є об'єднання зусиль державних інститутів, громадських організацій, наукової спільноти, засобів масової інформації та всього суспільства задля підвищення рівня безпеки на дорогах.

«Потрібно привертати увагу дніпрян до безпеки дорожнього руху. Це стосується як водіїв, так і пішоходів», - повідомив Олексій Степаненко.

За 2017 рік в Дніпропетровській області трапилося 2160 ДТП з постраждалими, в яких 203 людини загинуло та 3692 були травмовані. Також за рік у 271 ДТП дев’ятеро дітей загинуло, а 291 були травмовані.

Ольга Вовк наголосила, що однією з основних причин аварій залишаються перевищення швидкості і керування транспортним засобом в стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння.

В управління безпеки дорожнього руху Департаменту превентивної дії Національної поліції України повідомили статистичні данні ситуацій з аварійністю: за добу в Україні в результаті ДТП гине 9 осіб і майже 90 отримують травми.

Тамара Малиновська додала, що тиждень безпеки дорожнього руху включає в себе такі профілактичні заходи, як: індивідуальні бесіди з водіями, контроль роботи медпунктів, контроль дотримання режиму праці водіїв на лінії.

Також 14 листопада в рамках проведення тижня безпеки дорожнього руху на полі навчально-тренувальної бази ФК «Дніпро» на товариському матчі зустрілися команди ФК «Дніпро» та співробітників Головного управління НП в Дніпропетровській області, а глядацькі трибуни заповнили діти.

Нагадаємо, співробітники ДАІ почали знову патрулювати вулиці Дніпра у складі екіпажів патрульної поліції, оскільки у місті зростає кількість ДТП, а  поліція сама впоратись не може, адже їй  бракує щонайменше 40% штату.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...