App Store Google Play

Дніпро перетворюється на аналог Відня чи Монреаля - стає курортним місцем та центром бізнесу

15.11.2016 13:40
Дніпро перетворюється на аналог Відня чи Монреаля - стає курортним місцем та центром бізнесу

Сьогодні, 15 листопада, на прес-конференції в міськраді начальник управління економічного розвитку та інвестицій департаменту економіки Наталя Чернишова розповіла про майбутню працю та завдання нового КП "Агенства розвитку Дніпра". Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

27 липня на сесії міськради депутати проголосували за створення "Агентва розвитку Дніпра", тож тепер воно розпочинає свою діяльність.

"Підприємство охопить багато сфер життя міста і допоможе вирішити значну частину проблем. Дніпро має стати теплицею для найрізноманітніших видів бізнесу та винаходів, комфортним та безпечним містом для життя", - розповів директор КП "Агентсво розвитку Дніпра" Володимир Панченко.

За словами Панченка концепція розвитку міста ділиться на три частини, перша - аби Дніпро став комфортним простором для проживання.

"За рахунок подолання екологічної проблеми та туристичного ребрендінгу місто Дніпро перетворюється на аналог Відня, Монреаля, Сеула – в якому можна жити як в курортному місці та центрі бізнесу. Це веде до припливу активного населення з усієї України та світу. Ми створимо Дніпру новий імідж" - розповів фахівець.

Друге завдання агенства полягає в тому, щоб Дніпро стало технологічним, індустріальним, науковим бізнес-хабом.

"Місто має позиціонуватися як комфортне для дрібних і середніх промислових виробництв, локація для місцевих та  глобальних  винахідників, для яких створені спеціальні умови розвитку. Мають створюватися майданчики  для  переносу бізнесу з інших регіонів", - пояснив Панченко.

Окремим стратегічним завданням експерти вважають подолання екологічних проблем протягом 10 років.

"Це важливе питання, плануємо домовленості з місцевими власниками виробництв про програму модернізації для кардинального зменшення викидів та повної ліквідації екологічних проблем", - зазначив Панченко.

За словами директора підприємства, новостворене агенство натхненно береться да праці, штат якого, до речі, буде всього 6-10 осіб. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі вже багато писали про корупційні схеми з будівництвом нового аеропорту за 2 мільярди бюджетних коштів, яке відбувається фактично в інтересах олігарха Коломойського.Але за кадром залишилася іс...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...