App Store Google Play

Дніпро перетворюється на аналог Відня чи Монреаля - стає курортним місцем та центром бізнесу

15.11.2016 13:40
Дніпро перетворюється на аналог Відня чи Монреаля - стає курортним місцем та центром бізнесу

Сьогодні, 15 листопада, на прес-конференції в міськраді начальник управління економічного розвитку та інвестицій департаменту економіки Наталя Чернишова розповіла про майбутню працю та завдання нового КП "Агенства розвитку Дніпра". Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

27 липня на сесії міськради депутати проголосували за створення "Агентва розвитку Дніпра", тож тепер воно розпочинає свою діяльність.

"Підприємство охопить багато сфер життя міста і допоможе вирішити значну частину проблем. Дніпро має стати теплицею для найрізноманітніших видів бізнесу та винаходів, комфортним та безпечним містом для життя", - розповів директор КП "Агентсво розвитку Дніпра" Володимир Панченко.

За словами Панченка концепція розвитку міста ділиться на три частини, перша - аби Дніпро став комфортним простором для проживання.

"За рахунок подолання екологічної проблеми та туристичного ребрендінгу місто Дніпро перетворюється на аналог Відня, Монреаля, Сеула – в якому можна жити як в курортному місці та центрі бізнесу. Це веде до припливу активного населення з усієї України та світу. Ми створимо Дніпру новий імідж" - розповів фахівець.

Друге завдання агенства полягає в тому, щоб Дніпро стало технологічним, індустріальним, науковим бізнес-хабом.

"Місто має позиціонуватися як комфортне для дрібних і середніх промислових виробництв, локація для місцевих та  глобальних  винахідників, для яких створені спеціальні умови розвитку. Мають створюватися майданчики  для  переносу бізнесу з інших регіонів", - пояснив Панченко.

Окремим стратегічним завданням експерти вважають подолання екологічних проблем протягом 10 років.

"Це важливе питання, плануємо домовленості з місцевими власниками виробництв про програму модернізації для кардинального зменшення викидів та повної ліквідації екологічних проблем", - зазначив Панченко.

За словами директора підприємства, новостворене агенство натхненно береться да праці, штат якого, до речі, буде всього 6-10 осіб. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...