App Store Google Play

У Дніпрі впровадять в інфраструктуру міста 4 найкращі інноваційні стартапи

14.11.2016 11:20
У Дніпрі впровадять в інфраструктуру міста 4 найкращі інноваційні стартапи

Цими вихідними у Дніпрі відбувся масштабний конкурс-хакатон міських проектів, організаторами якого виступив 1991 Open Data Incubator у рамках програми DOBRE. Дніпровська міська рада підтримали відбір і запуск першої програми для стартапів на базі відкритих даних. Чотири кращих стартапа, які пройшли відбір і запропонували найоптимальніші та найоригінальніші рішення для розвитку Дніпрі, почнуть працювати вже найближчим часом. Про це повідомляє Дніпроград з прес-конференції в міськраді.

Співзасновник 1991 Open Data Incubator Денис Гурський наголосив, що основним завданням інкубатору на сьогодні є створення максимальної кількості прецедентів успішної взаємодії ІТ- активістів з державним сектором та бізнесом.

«Програма 1991 вже має результат – успішно працюють аналітичні системи для контролю та прозорості роботи державних установ, інфраструктурні проекти для розбудови розумного міста в Києві. І ми хочемо аби така практика існувала й в Дніпрі, адже всім відомо, що ваше місто є одним з найвідкритіших до інновацій», - зазначив Денис Гурський.

Тож, 12 листопада у Space Hub відбувся конкурс-інтенсив Хакатон 1991 із відбору команд до першої  інкубаційної програми в Дніпрі. Було вибрано найкращих п’ять команд, з яких дві об’єдналися в одну наприкінці конкурсу.

«Ми отримали 18 заяв на участь у конкурсі. Відібрали 9 найцікавіших, та остаточно пройшло 4 – дві об’єдналися. До речі, наймолодшому учаснику було 2,5 року, найстаршому - 65.», - зазначила директор 1991 Dnipro.

За результатами відбору переможцями конкурсу стали «Житфонд+ОСББ»

«Це веб-сервіс, який допоможе організувати та керувати головами ОСББ та активістами, контролювати дії та приймати більш активну участь в управлінні мешканцями. «Житфонд+ОСББ» поки що робоча назва, сподіваємося, протягом роботи вигадаємо більш цікаву назву», - розповіла Хлівна.

До фаворитів конкурсу потрапив також стартап «Papir».

«Papir включає в себе пошуково-аналітичну систему, що збирає відкриті дані про компанії в єдину картку. Можемо сподіватися на зручний сервіс, який дозволить підприємцям та інвесторам перевіряти надійність партнерів по бізнесу», - розповіла директор 1991 Dnipro.

До уваги організаторів був представлений стартап «Дивна Україна», який також визначили одним з найкращих.

«Це особливий проект, адже це система, що дозволяє знаходити нові культурні та історичні пам’ятки, стимулювати туристичний інтерес до певних місць регіону. Тому очікуємо зріст доходів області за рахунок розвитку Дніпра, як туристичної зони», - повідомив Гурський.

Останній стартап, який потрапив в четвірку най успішних пов’язаний з пожежною реформою, яка почала активно діяти в Дніпрі – проект Firefighter.

«Він полягає в автоматизації пожежної служби, буде вирішено питання пошуку та організації волонтерів для тушіння пожеж», - розповів Денис Гурський.

За словами фахівців інкубатор 1991 в Дніпрі дані стартапи для реалізації матимуть підтримку у фінансовому та технічному плані протягом трьох місяців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...