App Store Google Play

У Дніпрі відродять бардівську культуру

14.11.2016 13:40
У Дніпрі відродять бардівську культуру

Сьогодні, 14 листопада, на прес-конференції в медіацентрі Zabeba.li анонсували бардівський фестиваль «Хмари» у Дніпрі. Про таку знакову подію повідомили: продюсер фестивалю Вікторія Славінська, голова правління Фонду «Культурна столиця» Григорій Гельфер та позаштатний радник міського голови Дніпра по культурі Євген Гендін. Про це повідомляє дніпроград із місця подій.

Фестиваль бардівської пісні «Хмари» відбудеться 6-7 грудня в ПК Машинобудівників. Такий захід проведуть на честь дніпровського барда Олександра Галича.

«Метою проекту є повернути нашому місту колишню бардівську славу. Раніше до Дніпра приїжджали натовпи людей, аби послухати вірші й пісні нашого земляка, сподіваємося відродити цю традицію. Під час фестивалю хочемо відкрити меморіальну дошку Олександра Галича на будинку, де він народився», - зазначив Григорій Гельфер.

У перший день, 6 грудня, презентуватиме свою творчість Тимур Шаов, адже кожна його пісня – філософський мініспектакль з гумором на соціальну тематику. А вже 7 грудня до Дніпра завітають Юлій Кім, Олександр Медведенко, Дмитро Кімельфельд, Роман Ланкин, Євгена Лансберг, Вадим Гефтер, Тимур Бобровський та дніпровський театр «Віримо!».

«Усі вони близькі духом до Олександра Галича, тому якнайкраще зможуть передати атмосферу його творчості», - додала Вікторія Славінська.

«Переможці конкурсу пісень АТО також мають приєднатися до фестивалю. Окрім того, плануємо влаштувати живе спілкування між учасниками і гостями. І це ще не все: рамках програми міського голови Дніпра «Культурна столиця» наприкінці листопада - на початку грудня в Дніпрі відбудеться фестиваль лялькових театрів», - підкреслив Євген Гендін.

Організатори поділилися із громадськістю, що в наступному році обов'язково проведуть «Джаз на Дніпрі», який вже не будуть прив'язувати до Дня міста та ще один міжнародний фестиваль Галича «Хмари», національний фестиваль блогерів, театрів-кабаре, конкурс Шостаковича, «Самар-фест».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...