App Store Google Play

Центр міжнародного грантрайтінга при ДніпроОДА відзначили на національному форумі в Києві

14.11.2016 12:40
Центр міжнародного грантрайтінга при ДніпроОДА відзначили на національному форумі в Києві

Грантові проекти на 4,5 мільйона гривень для понад 3 тисяч переселенців реалізовані Центром грантрайтінга при Дніпропетровській ОДА. Такі здобутки Дніпропетровщини відзначили на всеукраїнському форумі в Києві, що пройшов за підтримки ПРООН та уряду Японії.

Центр міжнародного грантрайтінга при Дніпропетровській ОДА відзначили на національному форумі «Місцеві практики вирішення проблем переселенців».

«Центр міжнародного грантрайтінга при ОДА розробляє грантові проекти та залучає під них міжнародні кошти. Втілювати ідеї допомагають європейські партнери. За рік роботи Центр залучив 4,5 мільйона гривень на вирішення нагальних потреб переселенців і приймаючих громад. Тепер найкращими практиками ділимося з усією Україною», – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Приклади ефективної взаємодії жителів громади та переселенців Дніпропетровщина презентувала експертам, науковцям, представникам влади та громадських організацій з різних регіонів України. Усього – близько 200 учасникам.

Успішні проекти Центру грантрайтінга при ДніпроОДА увійшли до всеукраїнського ТОП-27. Серед них – «Дні кар’єри», «Мандрівний театр», тренінги для об’єднаних громад, закупівля обладнання для медзакладів Дніпропетровщини, які допомагають постраждалим із зони АТО.

«Центр грантрайтінга співпрацює з громадськими організаціями регіону. Разом ми готуємо кваліфіковані проекти та знаходимо під них кошти від міжнародних організацій-донорів. Головний принцип нашої роботи – не розділяти, а об’єднувати. Переселенці не в гостях, а вдома. На новому місці вони можуть приносити користь. Тож попереду в нас ще багато роботи», – підкреслила координатор проектів Центру грантрайтінга Катерина Мінакова.

Про успішні практики, озвучені на форумі, тепер можна прочитати в збірці, виданій ПРООН в Україні. Майже на 50 сторінках знайдуть корисні поради ті, хто допомагає переселенцям, сприяє їхній соціальній адаптації, згуртованості та безпеці на новому місці.

Центр грантрайтінга при ОДА працює з осені 2015-го. За цей час реалізовано 6 грантових проектів. У планах на майбутнє – створення телепрограми «Переселенець», організація етнографічних подорожей регіоном для переселенців, підтримка підприємницьких ініціатив бійців АТО та переселенців, організація пожежно-рятувальних підрозділів у дев’яти об’єднаних громадах області.

Наразі Центр визначається з організаціями-донорами, які нададуть фінансову допомогу. Загальний бюджет всіх проектів – майже 70 мільйонів гривень.

З цікавими пропозиціями можна звертатися до Центру міжнародного грантрайтінга заадресою: Дніпро, пр. О.Поля, 1, ОДА, тел.: (056) 742-70-73.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...