App Store Google Play

Незабаром у Дніпрі можна буде записатись до лікаря дистанційно

14.11.2016 15:00
Незабаром у Дніпрі можна буде записатись до лікаря дистанційно

14 листопада в Дніпрі відкрили регіональний офіс некомерційного національного інкубатора 1991 Open Data Incubator. Це – перше представництво столичного центру, яке з’явилося в регіонах України. На відкриття унікального майданчика ідей завітав мер Дніпра Борис Філатов.

Очільник міста наголосив – найвдаліші ідеї, які розвивають в інкубаторі, мають реалізовуватися на користь Дніпра.

«Приємно переміститися з буденного світу у світ ідей та людей, які думають про майбутнє. Я дуже радий, що наш інкубатор є другим після столиці. Хочеться, щоб усі ваші напрацювання можна було реалізувати на практиці», – зазначив Борис Філатов.

На рахунку розробників з інкубатора вже є програма контролю якості доріг Navizor, яка нині впроваджується в Дніпрі. Ще один проект – «Поліклініка без черг». Ця програма дозволить записуватися до лікаря дистанційно. Разом з тим, наразі планується робота з чотирма найуспішнішими стартапами, які обрали під час хакатону 12 листопада.

Це розробки, завдяки яким Дніпро матиме пожежників-волонтерів, інтерактивний туристичний довідник, бізнес-каталог з відкритими даними, а також платформу для комунікації між ОСББ.

«Проекти, які перемогли у конкурсному відборі, – це не просто мрії авторів. Вони вирішують злободенні проблеми міста, регіону та країни в цілому. Одним з проектів ми плануємо поділитися з Міністерством внутрішніх справ, тому що він вирішує проблеми реформи пожежної служби», – зазначила директор Dnepr 1991 Open Data Inсubator Олена Хлівна.

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та місцевого самоврядування Артем Хмельников наголосив, що реалізація в Дніпрі таких проектів, як 1991 Open Data Incubator дозволяє місту йти у ногу з часом та давати життя важливим для Дніпра ініціативам. Зазначимо, що проект 1991 Open Data Incubator розрахований на 5 років і реалізується в Дніпрі за фінансової підтримки USAID в рамках програми DOBRE. Про це зазначив директор DOBRE USAID Беррі Рід.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...