App Store Google Play

Незабаром у Дніпрі курсуватимуть нові тролейбуси оснащені кондиціонерами та з автономним запасом ходу

14.11.2016 14:40
Незабаром у Дніпрі курсуватимуть нові тролейбуси  оснащені кондиціонерами  та з автономним запасом ходу

Сьогодні, 14 листопада, заступник міського голови Михайло Лисенко на прес-конференції у медіа-центрі Zabeba.li розповів про нові осучаснені тролейбуси, які вже незабаром курсуватимуть дорогами Дніпра. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Михайло Лисенко зазначив, що у Дніпрі завершені тендери із закупівлі 15 тролейбусів на міські маршрути, два з них – з автономним запасом ходу.

«Переможцем 13 перших тролейбусів стало ТОВ «СП« Янікс» з сумарною цифрою 58,49 мільйонів гривень за 13 тролейбусів - 4,5 мільйона за кожен. Всі тролейбуси мають низьку підлогу та обладнані кондиціонерами», - запевнив Лисенко.

Перші три тролейбуса на вулицях міста з'являться вже до кінця листопада, інші 12 – до березня наступного року.

Щодо тролейбусів з автономним запасом ходу, то спікер зазначив, що за рахунок акумуляторних батарей, електротранспорт самостійно зможе  проїжджати до 15 км.

«У Дніпрі є такі житлові масиви як Сокіл або Сонячний, де немає ліній для електротранспорту. Тож, за допомогою  таких модернізованих тролейбусів з автономним запасом, ми  не будемо витрачати час на впровадження додаткових тролейбусних ліній, та, найвитратнішої частини –  будівництво трансформаторної станції, яка живить цю лінію», - розповів Лисенко.

Якщо протягом певного часу такі тролейбуси покажуть свою ефективність,  то міська влада має намір закупити ще партію електротранспорту з акумуляторами, такі тролейбуси призначені для житлових масивів Сокіл, Сонячний та Парус.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...