App Store Google Play

Українські спецслужби мають забезпечити безпеку громадян, а не лякати суспільство, - Наливайченко

13.11.2016 16:00
Українські спецслужби мають забезпечити безпеку громадян, а не лякати суспільство, - Наливайченко

Українські правоохоронні органи, зокрема спецслужби, мають забезпечити безпеку громадян, а не лякати суспільство. Про це заявив лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко. 

Силовики, за його словами, повинні діяти саме за таким принципом. У демократичній державі безпека людини – це головне завдання правоохоронних органів. Тому не про плани ворога треба розповідати і лякати власних громадян, а діяти. 

"Професійно і відповідально хочу наголосити, що українські спецслужби мають убезпечувати громадян, а не лякати суспільство! Необхідно було вийти і сказати українському суспільству, на утриманні якого, до речі, ви знаходитеся: ми з тим-то впорались, там попросили допомоги від Нацгвардії, інших колег, спільно нейтралізовуємо загрозу. Якщо вона реальна, а не придумана у високих кабінетах!" - зауважив екс-голова СБУ.

Він наголосив, що в пріоритеті правоохоронців має бути захист громадян від будь-яких загроз, передусім, від провокацій та провокаторів. 
 
"Переглянув вчорашню прес-конференцію СБУ.  Якщо заявляють, що є план радника президента Росії, і доведено, що інформація є правдивою, - має бути негайно відкрите кримінальне провадження!" - додав лідер Руху «Справедливість».
  
Нагадаємо, 11 листопада у СБУ повідомили, що Росія має план "Шатун", покликаний дестабілізувати ситуацію в Україні вже наприкінці листопада. Операція включає в себе проведення масових акцій протестів по Україні для дискредитації органів державної влади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...