App Store Google Play

Меценати з Дніпра дарують 2 мільйони гривень кращим інженерним проектам - конкурс

13.11.2016 12:00
Меценати з Дніпра дарують 2 мільйони гривень кращим інженерним проектам - конкурс

У Дніпрі стартував прийом заявок на конкурс інженерних стартапів "VernadskyChallenge". Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook  співзасновник Noosphere Engineering School Михайло Рябоконь.

Конкурс  в Україні проводиться вже втретє. Цьогоіч призовий фонд для переможців становить еквівалент 2 млн. грн. - сюди входять інвестиції, експертиза проекту і доступ до науково-технічної бази компанії-ініціатора програми - ноосферних Ventures.

"Під час минулого конкурсу Макс Поляков збільшив грант до 2 мільйонів гривень. Упевнений, в новому сезоні нас чекає ще багато приємних сюрпризів", - написав Михайло Рябоконь.

Фахівець також зазначив, що "VernadskyChallenge" є одним з найбільш видовищних і цікавих дійством серед усіх міжнародних конкурсів в сфері інженерії в Україні.

"Ми з чудовою і професійною командою експертів реально допомагаємо багатьом інженерам прориватися на світові ринки зі своїм продуктом", - наголосив Рябоконь.

Зазначимо, Vernadsky Challenge – це конкурс стартапів, завдяки якому будь-яка ваша ідея може стати реальністю.  Vernadsky Challenge шукає  професіоналів і новаторів у сфері інженерії і проектування. Заявку на участь у конкурсі може подати будь-хто.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...