App Store Google Play

Яніка Мерило підбила підсумки тижня роботи у Дніпрі

12.11.2016 21:00
Яніка Мерило підбила підсумки тижня роботи у Дніпрі

Сьогодні, 12 листопада, в. о. заступника міського голови Дніпра Яніка Мерило подала щотижневий звіт про роботу на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград. 

  1. ЦНАП

Другий тиждень роботи нашого спільного з МВС сервісного центру і центру адміністративних послуг (ЦНАП) Дніпра. Робота йде, але є деталі, які треба ще зробити (електронна черга повинна буде показувати і прогнозоване час очікування, робимо прості інформаційні матеріали про придбання основних послуг і т.д.). За 2 тижні роботи частина ЦНАП відвідали приблизно 2000 відвідувачів. Найбільш популярні  послуги - реєстрація нерухомості та отримання водійських прав.

Зараз перекладаємо всі міські послуги під ЦНАП. Протягом місяця будемо пропонувати і можливість реєстрації юридичних осіб.  Зараз прописуємо тендер на закупівлю обладнання для видачі паспортів та ІД-карток, так як з початку листопада ЦНАП можуть приймати заяви про видачу і видавати дані документи.

З переїздом центрального ЦНАП складніше - у міста немає реально підходящої комунальної площі в зручному місці, що вимагає мінімального ремонту і відповідає всім сучасним вимогам доступності та відкритості. А центральний ЦНАП в міськраді за турнікетами і бар'єрам – це неправильно. Центр обслуговування громадян повинен бути просто доступний, відкритий і «як на долоні».

Але паралельно працюємо над переводом  послуг в електронний формат і через пошту, щоб взагалі поступово не треба було б ходити в ЦНАП.  Говорили з Roman Semenukha і про ідею законопроекту once only як в Європі - держава не повинна питати вдруге інформацію, яка вже є десь в держоргані.  

  1. Електронні сервіси та послуги

Сьогодні в Дніпрі через iGov можна отримати вже багато послуг або замовити довідки. Так, часто це можливість записатися в чергу, але і це трохи спрощує життя.

  1. ProZorro

Нічого не змінилося - працюємо. Але у нас більше 1000 закупівель на  місяць.

Громадський Контроль  приєднався до нашої апеляції проти рішення суду першої інстанції "скасовувати вимогу ProZorro до всіх закупівель з 3000 гривень.  Мовляв, дискримінуємо права підприємців, вимагаючи їх перейти в ПроЗорро. Першої інстанції суд вирішив, що реально дискримінуємо. Подали апеляцію. Прозорість не дискримінація. Чекаємо дати суду.

  1. Електронний квиток і картка жителя

Нарешті доходимо до першого голосування по законопроекту  - електронний квиток! Даний закон справді дуже потрібен, щоб взагалі внести в правовий простір термін «електронний квиток», аби  дати містам самим право впроваджувати його.

15 міст і 3 області зібралися і попросили підтримати цей закон. Адже за допомогою електронного квитка, можливо, вийшло б вивести з тіні обсяг майже відповідний 3-4% бюджету міста / області / всієї держави.

На прикладі Дніпра: прогнозований обсяг пасажиропотоку приблизно 377 мільйонів пасажирів і 1,4 мільярда гривень в 2016 році. Мало чи багато? Бюджет 2016 року Дніпра - 8,1 мільярда гривень. Якщо взяти мінімальні прогнози, що це 20% з обороту в тіні, то можна було б з впровадженням електронного квитка не тільки спростити життя, але і вивести з тіні приблизно 350 мільйонів гривень.

  1. Інше.

Запускаємо з Укрпоштою курси по е-комерції. Розповіла про екосистему ІТ та інновацій на відкритті форуму космосу. Стартує перший набір в інкубатор 1991 (в понеділок оголошуємо фаворитів).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...