App Store Google Play

Євген Удод боїться публічної зустрічі з незалежними ЗМІ

12.11.2016 11:15
Євген Удод боїться публічної зустрічі з незалежними ЗМІ

Перший заступник міського голови Кривого Рогу Євген Удод повернувся з довгострокового відрядження 9 листопада, але досі ігнорує пропозиції незалежних представників ЗМІ влаштувати публічну зустріч. Про це повідомляє Дніпроград.

Із закордонного відрядження чиновник повернувся пізніше ніж планував - 9 листопада. Про результати роботи в Європі він розповів рекламним агентам ТРК «Рудана» та піар-менеджерам виконкому міської ради.

10 листопада на замовній прес-конференції Удод розповідав громадськості про плідну працю над проектами, що спрямовані на покращення життя криворіжан. Того ж дня у приміщенні руданівської студії він запевняв, що займався пошуком грошей для Кривого Рогу, бо у великому енерговитратному місті необхідне постійне надходження додаткового ресурсу.

Однак розповісти про деталі поїздки широкому загалу заступник Вілкула не наважується. Він відхрещується двома роликами на Ютубі та запевняє, що більше йому сказати нічого. Незалежні криворізькі журналісти все ж не втрачають надію і продовжують звертатися до депутата з проханням зустрітися з пресою.  

Тож у відрядженні Євген Удод перебував останні півтора місяці. Де конкретно знаходився чиновник увесь цей час та чому затягнулося його відрядження - залишається неясним.

Нагадаємо, 22 червня відомого розкрадача бюджету, командира загонів «тітушок» та фігуранта «чорної каси» Віктора Януковича «коронували» на правління великим промисловим центром. Раніше депутат Микола Колесник задав йому питання: будучи головою Дніпропетровської облради, чи голосував сам Удод за визнання Росії країною агресором? На що екс-голова обласної ради відповів, що якщо це хоч трохи наблизить нашу країну до миру, то звичайно, він визнає Росію агресором.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...