App Store Google Play

У Дніпрі субсидії можна оформити навіть у вихідні дні

11.11.2016 20:30
У Дніпрі субсидії можна оформити навіть у вихідні дні

Сьогодні, 11 листопада, у Дніпрі відбулася нарада з керівниками районних міст рад та начальниками управлінь соціального населення з питань надання житлових субсидій. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Заступник мера Дніпра Світлана Єпіфанцева зазначила, що на селекторній нараді під головуванням Прем’єр – міністра України Володимира Гройсмана з питань реалізації програм субсидій була надана низка рекомендацій щодо вдосконалення роботи з надання безповоротної фінансової допомоги держави.

«Перед нами було поставлене завдання - збільшити кількість містян, які отримують матеріальну допомогу на оплату комунальних послуг, тим паче, що в Дніпрі для цього є всі умови. Рахунки за комунальні послуги для багатьох не підйомні, тому питання отримання субсидій дуже важливе в наш час», – зазначила Світлана Єпіфанцева.

За словами заступника директора департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Вікторія Сенаткіна, наразі 78 тис. мешканців міста отримують субсидію.

«Звичайно, 78 тис. мешканців це набагато більше ніж в минулому році, але це не всі, хто потребує державної допомоги для сплати комунальних послуг. Тому, аби більше мешканців міста могли скористатися субсидією районні управління праці та соціального захисту подовжили час прийому людей у будні на одну годину і зробили суботу приймальним днем – з 8:00 до 14:00», - розповіла фахівець.

Зазначимо, сьогодні отримати субсидію досить легко, адже процедура оформлення максимально спрощена. Також це можна зробити за 15 хвилин не виходячи з дому.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...