App Store Google Play

У Дніпрі субсидії можна оформити навіть у вихідні дні

11.11.2016 20:30
У Дніпрі субсидії можна оформити навіть у вихідні дні

Сьогодні, 11 листопада, у Дніпрі відбулася нарада з керівниками районних міст рад та начальниками управлінь соціального населення з питань надання житлових субсидій. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Заступник мера Дніпра Світлана Єпіфанцева зазначила, що на селекторній нараді під головуванням Прем’єр – міністра України Володимира Гройсмана з питань реалізації програм субсидій була надана низка рекомендацій щодо вдосконалення роботи з надання безповоротної фінансової допомоги держави.

«Перед нами було поставлене завдання - збільшити кількість містян, які отримують матеріальну допомогу на оплату комунальних послуг, тим паче, що в Дніпрі для цього є всі умови. Рахунки за комунальні послуги для багатьох не підйомні, тому питання отримання субсидій дуже важливе в наш час», – зазначила Світлана Єпіфанцева.

За словами заступника директора департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Вікторія Сенаткіна, наразі 78 тис. мешканців міста отримують субсидію.

«Звичайно, 78 тис. мешканців це набагато більше ніж в минулому році, але це не всі, хто потребує державної допомоги для сплати комунальних послуг. Тому, аби більше мешканців міста могли скористатися субсидією районні управління праці та соціального захисту подовжили час прийому людей у будні на одну годину і зробили суботу приймальним днем – з 8:00 до 14:00», - розповіла фахівець.

Зазначимо, сьогодні отримати субсидію досить легко, адже процедура оформлення максимально спрощена. Також це можна зробити за 15 хвилин не виходячи з дому.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...