App Store Google Play

У Дніпрі субсидії можна оформити навіть у вихідні дні

11.11.2016 20:30
У Дніпрі субсидії можна оформити навіть у вихідні дні

Сьогодні, 11 листопада, у Дніпрі відбулася нарада з керівниками районних міст рад та начальниками управлінь соціального населення з питань надання житлових субсидій. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Заступник мера Дніпра Світлана Єпіфанцева зазначила, що на селекторній нараді під головуванням Прем’єр – міністра України Володимира Гройсмана з питань реалізації програм субсидій була надана низка рекомендацій щодо вдосконалення роботи з надання безповоротної фінансової допомоги держави.

«Перед нами було поставлене завдання - збільшити кількість містян, які отримують матеріальну допомогу на оплату комунальних послуг, тим паче, що в Дніпрі для цього є всі умови. Рахунки за комунальні послуги для багатьох не підйомні, тому питання отримання субсидій дуже важливе в наш час», – зазначила Світлана Єпіфанцева.

За словами заступника директора департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Вікторія Сенаткіна, наразі 78 тис. мешканців міста отримують субсидію.

«Звичайно, 78 тис. мешканців це набагато більше ніж в минулому році, але це не всі, хто потребує державної допомоги для сплати комунальних послуг. Тому, аби більше мешканців міста могли скористатися субсидією районні управління праці та соціального захисту подовжили час прийому людей у будні на одну годину і зробили суботу приймальним днем – з 8:00 до 14:00», - розповіла фахівець.

Зазначимо, сьогодні отримати субсидію досить легко, адже процедура оформлення максимально спрощена. Також це можна зробити за 15 хвилин не виходячи з дому.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...